Innflytting til Valdres frå granneområde 1814-19xx

med referanser til utflyttingsmeldingar frå kyrkjebøker i Land, Ådalen, Hallingdal og Årdal/Lærdal.

Frå omr. Tiddfesting # Namn Patronym Gardsnamn Alder M K Opplysningar Reist kvar omr Lekkje
Land 1815 5 Anne Nielsd TombleE(ie) 32
x tjenestepige Nordre Ourdahl NA Lekkje
Land 1815 7 Gunild Andersd Norstelien 27
x tjenestepige Nord: Ourdahl NA Lekkje
Land 1820 2 Svend Andersen Skiag
x
Gaardbruger Søndre Ourdahl SA Lekkje
Land 1820
Ingri Knudsd


x

SA Lekkje
Land 1820
Anders Svend
3 x


SA Lekkje
Land 1822 12 Ole Hansen Stuve 45 x
Inderst, gift Solbjøreie i Bruflat E Lekkje
Land 1824 6 Agnete Syversd Midtbøen 22
x tjenestepige Søndre Ourdahl SA Lekkje
Land 1824 8 Ole Lars. Ulshuus
x

Søndre Ourdahl SA Lekkje
Land 1824 9 Ingeborg Kristoffersdtr


x
Søndre Ourdahl SA Lekkje
Land 1824 10 Lars Olsen

x

Søndre Ourdahl SA Lekkje
Land 1824 18 Marie Nielsd: Rødnæseje 19
x gift til Wold i Søndre Ourdahl SA Lekkje
Land 1824 19 Syver Arnesen Baggerud 30 x
til Nerødegaardeie i Søndre Ourdahl SA Lekkje
Land 1824
Catrine Hansdatter
25
x til Nerødegaardeie i Søndre Ourdahl SA Lekkje
Land 1824 23 Niels Larsen Tomleeie
x
til Lundeeje i Søndre Ourdahl E Lekkje
Land 1824 24 Marte Kristoffersdtr


x til Lundeeje i Søndre Ourdahl E Lekkje
Land 1824 25 Maria Nielsdat:
9
x til Lundeeje i Søndre Ourdahl E Lekkje
Land 1824 26 Lisbet Nielsdat:
3
x til Lundeeje i Søndre Ourdahl E Lekkje
Land 1824 34 Sophie Arnesdat: Ommelstadsæteren 23
x tjenestepige Søndre Ourdahl
Lekkje
Land 1824 37 Hans Andersen NørstelieEje
x
Huusfolk Søndre Ourdahl
Lekkje
Land 1824
Guri Andersdatter


x
Søndre Ourdahl
Lekkje
Land 1824
Torger

2 x

Søndre Ourdahl
Lekkje
Land 1824 41 Ole Knuds: Nøss… 38 x
Huusmand Søndre Ourdahl
Lekkje
Land 1825 22 Ingeborg Svensd. Skøyen 30
x tjener N: Ourdal NA Lekkje
Land 1826 16/17 Erick Knuds Narum 17 x
tienestekarl Søndre Ourdahl SA Lekkje
Land 1827 2 Gjertrud
Opsal 36


Søndre Ourdahl SA Lekkje
Land 1828 1 Østen Østensen

x
Tjenerfolk under Byfuglien Søndre Ourdahl E Lekkje
Land 1828 2 Inger Knudsd Skedslieeje

x

E Lekkje
Land 1828 3 Knud Østensen
3 x


E Lekkje
Land 1828 4 Østen Østens
1 x


E Lekkje
Land 1828 12 Berte Hansdtr Nørstebøen 26
x tjenestepige i Størodgd Søndre Ourdahl
Lekkje
Land 1828 14 Siri Hansdtr Broner 30
x til Hougseie Søndre Ourdahl
Lekkje
Land 1829 10 Jul Olsen Bergseie 24 x
huusfolk på Soelberg Søndre Ourdahl E Lekkje
Land 1829 11 Siri Knudsdtr
27
x
Søndre Ourdahl E Lekkje
Land 18291112 15 Guri Knudsdt Brohner 27
x Tjenestepige Søndre Ourdahl
Lekkje
Land 18300514 3 Marie Nielsdt Thomleeie 14
x for Forælddrerne p LundeEiet i Søndre Ourdahl E Lekkje
Land 18340427 5 Karen Olsd Stadsvolden 14
x til Fossum i Slidre Slidre VS Lekkje
Land 18341014 14 Berit Knudsd Berg 24
x gift til Ourdahl

Lekkje
Land 18350622 3 Johannes Eriks: Fald 32 x
tjener paa Skistadvigen i Nordre Ourdahl
Lekkje
Land 18351110 36 Ane M Olsd Broner 26
x gift til Hougsrud
SA Lekkje
Land 18360703 16 Marit Arnesdatter


x
Søndre Ourdahl
Lekkje
Land 18370727 21 Halvor Arnesen Ourlund 29 x
til Nordaker i Ourdahl
NA Lekkje
Land 18371108 27 Ingeborg Hansdt Fossum 30
x
Søndre Ourdahl
Lekkje
Land 18381101 24 Christopher Christophersen Stuve 15 x
til Solbergseiet i Søndre Ourdahl E Lekkje
Land 18381101 25 Gudbrand Østens Stuve 12 x
til Solbergseiet i Søndre Ourdahl E Lekkje
Land 18381101 26 Berthe Maria Østensdat Stuve 8
x til Solbergseiet i Søndre Ourdahl E Lekkje
Land 18400303 6 Anne Knudsdatter Vilberg 30
x
Søndre Ourdahl
Lekkje
Land 18400807 16 Erland Nielsen Gjerdalen 49 x
med kone og to børn Søndre Ourdahl E Lekkje
Land 18401201 41 Johannes Olsen Frøsland 23 x

Søndre Ourdahl
Lekkje
Land 18410604 6 Ole Pedersen Frøsager
x

Søndre Ourdahl
Lekkje
Land 18410604 7 Karen Larsdatter


x
Søndre Ourdahl
Lekkje
Land 18410604 8 Andreas Olsen
15 x

Søndre Ourdahl
Lekkje
Land 18410717 10 Dorthe Knudsdttr Tomle 57
x til Houg i Søndre Ourdahl E Lekkje
Land 18410820 17 Knud Østensen Rognholt 17 x

Ourdahl
Lekkje
Land 18410820 18 Østen Østens Skjørlie 15 x

Ourdahl
Lekkje
Land 18420115 1 Berte Johansdt Klevmoen 23
x tjener paa gaarden Kringle Søndre Ourdahl E Lekkje
Land 18421130 21 Ole Olsen Goplen 50 x
til KlevgaardsEi Søndre Ourdahl E Lekkje
Land 18421130 22 Ingeborg Olsdt
58
x til KlevgaardsEi Søndre Ourdahl E Lekkje
Land 18421130 23 Anne Olsdtr
20
x til KlevgaardsEi Søndre Ourdahl E Lekkje
Land 18421130 24 Ole Olsen

x
til KlevgaardsEi Søndre Ourdahl E Lekkje
Land 18440222 3 Ole Christophersen Esbjug 38 x
til LundeEiet i Søndre Ourdahl E Lekkje
Land 18440222 4 Marie Olsdt
36
x til LundeEiet i Søndre Ourdahl E Lekkje
Land 18440222 5 Kari Christophersdt Esbjug 37

til Hestekind i Søndre Ourdahl E Lekkje
Land 18451020 13 Agnete Hansdt Goplen 49
x
Søndre Ourdahl
Lekkje
Land 18460408 8 Cecilie Marthea Arnesdt Ourlund 26
x tjener for søster Solbergeje i Ourdahl Søndre Ourdahl E Lekkje
Land 18460625 12 Anne Gulliksdt Homb 27
x til sine forældre i Slidre
Lekkje
Land 18510422 1 Beate Gulbrandsd LilleOdnæs 24
x
Vestre Slidre VS Lekkje
Land 18540607 5 Mikal Olsen Esperum 24 x
til Hestekind i Søndre Ourdahl E Lekkje
Land 18550501 9 Agnete Perersdt Krokeborg 15
x
Søndre Ourdahl
Lekkje
Land 18550702 20 Iver Østens Ulimoen 31 x
Farver til Nordre Ourdahl
Lekkje
Land 18590115 1 Peder Olsen Roen 35 x
Haugrud i Nedre Hed.. i Søndre Ourdahl SA Lekkje
Land 18500609 34 Berthe Xstoffersdr Stuve 16
x
Søndre Ourdahl
Lekkje
Land 18520217 8 Inger Marie Nilsd Bondelid 23
x gift til Olmhus i Søndre Ourdahl SA Lekkje
Land 18540123 22 Andreas Olsen Bjerke 31 x
til Eidsmoen i Søndre Ourdahl SA Lekkje
Land 18540123 23 Ragnild Olsd
32
x til Eidsmoen i Søndre Ourdahl SA Lekkje
Land 18540123 24 Ole

2 x
til Eidsmoen i Søndre Ourdahl SA Lekkje
Land 18551023 9 Lars Ols Ødemoen 35 x

Søndre Ourdahl
Lekkje
Land 18551023 10 Anne Olsdt
34
x
Søndre Ourdahl
Lekkje
Land 18560315 5 Knud Syversen

x

Søndre Ourdahl
Lekkje
Land 18560315 6 Inger Marie Larsdtr


x
Søndre Ourdahl
Lekkje
Land 18560315 7 Syver Martin

7 x

Søndre Ourdahl
Lekkje
Land 18560315 8 Gunhil Maria

5
x
Søndre Ourdahl
Lekkje
Land 18580225 1 Barbro Olsd GjerdalsEiet 22
x
Søndre Ourdahl
Lekkje
Land 18581223 10 Østen Olsen Esbjug 24 1/2 x

Søndre Ourdahl
Lekkje
Land 18581223
Lisabeth Maria Knudsdt
33
x
Søndre Ourdahl
Lekkje
Land 18581223
Christiane Østensd
4 1/2
x
Søndre Ourdahl
Lekkje
Land 18581223
Carl Østensen
3 1/2 x

Søndre Ourdahl
Lekkje
Land 18591001 19 Berthe M Nielsd Vaslien 33 1/2
x gift med Landhandler P.Sveen Søndre Ourdahl
Lekkje
N Land 18600327 12 Tonette Nielsd LierEiet 30 1/4
x
Søndre Ourdahl
Lekkje
N Land 18600515 35 Gudbrand Gudbrands Fladestøen 70 x

Søndre Aurdal
Lekkje
N Land 18600515 36 Ingeborg Andersdtr
44
x
Søndre Aurdal
Lekkje
N Land 18600515 37 Gudbrand Gudbrs
16 x

Søndre Aurdal
Lekkje
N Land 18600515 38 Kristine Gudbrsd
14
x
Søndre Aurdal
Lekkje
N Land 18600515 39 Andreas Gudbrs
11 x

Søndre Aurdal
Lekkje
N Land 18611021 49 Johannes Johannesdt Kolterudeiet 27
x
Søndre Aurdal
Lekkje
N Land 18660602 100 Gudbrand Christensen ThomleE
x

S Aurdal
Lekkje
N Land 18660602 101 Olava Mathea Olsd


x
S Aurdal
Lekkje
N Land 18660602 102 Christian


x

S Aurdal
Lekkje
N Land 18660602 103 Mathea



x
S Aurdal
Lekkje
N Land 18660602 104 Berte Marie



x
S Aurdal
Lekkje
N Land 18670512 138 Inger Maria Svendsdatter (Nordsinni Sogn)

x
Søndre Aurdal E Lekkje
S Land 18640401 3 Hans Mads GranumsE
x

Søndre Aurdal
Lekkje
S Land 18670703 99 Hans Larssen Ødegaard
x

Valders
Lekkje
S Land 18731124 34 Maren Olava D..s


x
S Aurdal
Lekkje
S Land 18761220 87 Hans Eriksen Enger
x

Nordre Aurdal
Lekkje
S Land 18771025 25 Johannes Hansen Brager
x

Søndre Aurdal
Lekkje
Nes prgj, Hall. 1814 7 Endre Henriksen Krusedok 40 x

Søndre Ourdal
Lekkje
Nes prgj, Hall. 1814 8 Guri

29
x
Søndre Ourdal
Lekkje
Nes prgj, Hall. 1814 9 Henrik Endresen
7 x

Søndre Ourdal
Lekkje
Nes prgj, Hall. 1814 8(9) Ole Endresen
6 x

Søndre Ourdal
Lekkje
Nes prgj, Hall. 1814 9(10) Endre Endresen
4 x

Søndre Ourdal
Lekkje
Nes prgj, Hall. 1815 18 Oloug Tollefsd Nordre Lie 21
x til Store Ødegaard Søndre Ourdal SA Lekkje
Nes prgj, Hall. 1815 36 Ole Thorsen Ruusteplads 36 x

Nordre Ourdal NA Lekkje
Nes prgj, Hall. 1815 37 Margit Olsd
32
x
Nordre Ourdal NA Lekkje
Nes prgj, Hall. 1815 38 Ole Ols:
6 x

Nordre Ourdal NA Lekkje
Nes prgj, Hall. 1815 39 Sigri Olsd:
2
x
Nordre Ourdal NA Lekkje
Nes prgj, Hall. 1815 43 Anbjør Knuddatter Thoen 19
x Torsrud i Søndre Ourdal SA Lekkje
Nes prgj, Hall. 1817 8 Gaute Gautesen Narum 27 x
Tjenestekarl gaarden .ng i Vang
Lekkje
Nes prgj, Hall. 1818 28 Randie Knudsdatter Jørgenmoen

x fastm Rollung i (for at giftes med Enkemand Thor Mognsen) Nordre Ourdal NA Lekkje
Nes prgj, Hall. 1818 35 Barbroe Bjørnsdatter Brænd 23
x Ournæs [Ulnes] i Ourdal Ourdal NA Lekkje
Nes prgj, Hall. 1820 17 Guttorm Anfindsen Aslebraaten 55 x
Hmdfolk - til Aaslie Søndre Ourdal SA Lekkje
Nes prgj, Hall. 1820 18 Sigrie Syversdatter
60
x til Aaslie Søndre Ourdal SA Lekkje
Nes prgj, Hall. 1820 19 Anfin Guttormsen

x
til Aaslie Søndre Ourdal SA Lekkje
Nes prgj, Hall. 1820 20 Syver Guttormsen

x
til Aaslie Søndre Ourdal SA Lekkje
Nes prgj, Hall. 1820 21 Birgit Guttormsdatter


x til Aaslie Søndre Ourdal SA Lekkje
Nes prgj, Hall. 1820 30 Svend Olsen Berg 48 x
Grdmnd til Aaslie i Walders
SA Lekkje
Nes prgj, Hall. 1820 31 Margrethe Fingardatt
40
x

SA Lekkje
Nes prgj, Hall. 1820 32 Ole Svends

x


SA Lekkje
Nes prgj, Hall. 1820 33 Kari Svendsdatt:


x

SA Lekkje
Nes prgj, Hall. 1820 34 Ejner Engebrethsen Grøte 30.09.1804 x

Nordre Ourdal NA Lekkje
Nes prgj, Hall. 1820 35 Engebreth Engebrethsen Ulsager 31.03.1801 x

Nordre Ourdal NA Lekkje
Nes prgj, Hall. 1821 2 Halvor Knudsen Eikle 26 x
give sig i ægteskab med Enken Barbro Toresd. Paa gaarden Nordre Torsrud i Søndre Ourdal SA Lekkje
Nes prgj, Hall. 1823 16 Ole Olsen Sørlie 38


Valders
Lekkje
Nes prgj, Hall. 1823 17 Randi Gulbrandsdtr




Valders
Lekkje
Nes prgj, Hall. 1823 18 Christi

10


Valders
Lekkje
Nes prgj, Hall. 1823 19 Christi

8


Valders
Lekkje
Nes prgj, Hall. 1823 20 Ole

2


Valders
Lekkje
Nes prgj, Hall. 20.01.1853 1 Mari Olsd Haugsjord 10.04.1836
x til Hedalen
SA Lekkje
Nes prgj, Hall. 02.02.1855 2 Ingeborg Pedersd Sønsteby 19/6-1829
x til Hedalen
SA Lekkje
Nes prgj, Hall. 06.04.1856 32 Jørgen Olsen Oranrud


indfl. Fra Søndre Ourdal Nordre Ourdal NA Lekkje
Nes prgj, Hall. 06.04.1856 33
Ambjør Guttormsd


indfl. Fra Søndre Ourdal Nordre Ourdal NA Lekkje
Nes prgj, Hall. 06.04.1856
5 børn




indfl. Fra Søndre Ourdal Nordre Ourdal NA Lekkje
Nes prgj, Hall. 14.04.1858 25 Olle Olsen Brænden 33 x

Valders
Lekkje
Nes prgj, Hall. 14.04.1858 26 Guri Olsdatt
28
x
Valders
Lekkje
Nes prgj, Hall. 14.04.1858 27 Ingeborg Olsdatt
3/10-1853
x
Valders
Lekkje
Nes prgj, Hall. 14.04.1858 28 Gunvor Olsdatt
22.11.1854
x
Valders
Lekkje
Nes prgj, Hall. 14.04.1858 29 Liv Olsdatt
01.02.1857
x
Valders
Lekkje
Nes prgj, Hall. 01.03.1859 1 Oluf Arnesen

x
Hustru og 4 børn (førte i Gol fra pag 577 og 589 - reist fra Qvarve i Nes Valders
Lekkje
Nes prgj, Hall. 01.03.1859 5 Guri

12.05.1849
x
Valders
Lekkje
Nes prgj, Hall. 01.03.1859 6 Thuri

20.11.1852
x
Valders
Lekkje
Nes prgj, Hall. 12.03.1863 1 Ole Olsen Hildehaug 10.05.1839


Søndre Aurdal SA Lekkje
Nes prgj, Hall. 01.10.1863 16 Kirsti Tollefsdat Brenno 10.10.1844
x ægtviet 26/10-63 m Joh Anders Myh Valders
Lekkje
Gol & Hemsedal 02.03.1845 4 Lars Larsen
36 x

Wallers
Lekkje
Gol & Hemsedal 28.05.1848 79 Ragnild Olsdatter Jolem 36
x
Reenlie SA Lekkje
Gol & Hemsedal 13.03.1850 4 Iver Svendsen Rotnem 34 x

Aurdal
Lekkje
Gol & Hemsedal 06.10.1851 55 Thore Olsen Herstad 57 x

Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 06.10.1851 56 Kari Herbrandsd
49
x
Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 06.10.1851 57 Ole Thoresen
26 x

Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 06.10.1851 58 Herbrand T.s.
18 x

Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 06.10.1851 59 Peder T.s.
8 x

Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 06.10.1851 60 Knud T.s.
4 x

Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 06.10.1851 61 Ole T.s.
01.02.2010 x

Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 06.10.1851 62 Ingeborg T.s.
22
x
Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 06.10.1851 63 Kirsti T.s.
15
x
Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 06.10.1851 64 Guri T.s.
11
x
Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 31.07.1851 70 Hans Gutt Grhoug 50 x

Slidre, Wallers VS Lekkje
Gol & Hemsedal 31.07.1851 71 Ingeborg Tollefsd
40
x
Slidre, Wallers VS Lekkje
Gol & Hemsedal 31.07.1851 72 Helge H.s.
15 x

Slidre, Wallers VS Lekkje
Gol & Hemsedal 31.07.1851 73 Tollef Hansen
13 x

Slidre, Wallers VS Lekkje
Gol & Hemsedal 31.07.1851 74 Peder Hansen
10 x

Slidre, Wallers VS Lekkje
Gol & Hemsedal 31.07.1851 75 Torsten H.s.
8


Slidre, Wallers VS Lekkje
Gol & Hemsedal 03.04.1852 56 Ole Larsen Ulsager 49 x

Wallers
Lekkje
Gol & Hemsedal 03.04.1852 57 Lars Olsen
16 x

Wallers
Lekkje
Gol & Hemsedal 03.04.1852 58 Sandel Olsen
10 x

Wallers
Lekkje
Gol & Hemsedal 03.04.1852 59 Anne Olsd
7
x
Wallers
Lekkje
Gol & Hemsedal 05.01.1853 1 Even Nielsen Willumgreen 29 x

Nordre Ourdahl
Lekkje
Gol & Hemsedal 04.04.1853 29 Engebret Aslesen Dokken 40 x

Vestre Slidre i Walders VS Lekkje
Gol & Hemsedal 04.04.1853 30 Birgit Ingvalsd
43
x
Vestre Slidre i Walders VS Lekkje
Gol & Hemsedal 04.04.1853 31 Barbra Endresd
15
x
Vestre Slidre i Walders VS Lekkje
Gol & Hemsedal 04.04.1853 32 Ingvald Endresen
24.02.1839 x

Vestre Slidre i Walders VS Lekkje
Gol & Hemsedal 04.04.1853 33 Kari Endresd
11
x
Vestre Slidre i Walders VS Lekkje
Gol & Hemsedal 04.04.1853 34 Barbra Engebretsd
4
x
Vestre Slidre i Walders VS Lekkje
Gol & Hemsedal 04.04.1853 36 Ole Olsen Grøndalen 33 x

Wang i Walders V Lekkje
Gol & Hemsedal 04.04.1853 37 Birgit Throndsd:
23
x
Wang i Walders V Lekkje
Gol & Hemsedal 04.04.1853 38 Ole

01.01.1844 x

Wang i Walders V Lekkje
Gol & Hemsedal 04.04.1853 39 Thron

03.10.1846 x

Wang i Walders V Lekkje
Gol & Hemsedal 20.06.1853 77 Anne Knudsdatter Simble 24
x
Vestre Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 24.06.1853 79 Engebret Torstensen Hougen 16.09.1824 x

Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 17.09.1853 83 John Pedersen Grøndalshaugen 60 x

Wang V Lekkje
Gol & Hemsedal 17.09.1853 84 Kari Evensdatter
60
x
Wang V Lekkje
Gol & Hemsedal 17.09.1853 85 Peder Johnsen
13.11.1836 x

Wang V Lekkje
Gol & Hemsedal 17.09.1853 86 Barbro Svendsd:
46
x
Wang V Lekkje
Gol & Hemsedal 17.09.1853 87 Svend Svendsen
23 x

Wang V Lekkje
Gol & Hemsedal 10.04.1854 9 Ole Olsen Storla 05.07.1823 x

Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 10.04.1854 10 Ole Hansen Westenfor 33 x

Nord Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 11.05.1854 15 Erik Torstensen Hagen 30 x

Vestre Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 11.05.1854 16 Kari Larsdatter
34
x
Vestre Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 11.05.1854 17 Liv

2
x
Vestre Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 11.05.1854 18 Jon Iversen Intelhuushougen 59 x

Vestre Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 11.05.1854 19 Guri Reiersdatter
53
x
Vestre Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 11.05.1854 20 Kari

23
x
Vestre Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 24.06.1854 23 Peder Pedersen Fauskeeie 27 x

Wang i Walders V Lekkje
Gol & Hemsedal 24.06.1854 24 Anne Helgesdatter
30
x
Wang i Walders V Lekkje
Gol & Hemsedal 24.06.1854 25 Helge

05.07.1850 x

Wang i Walders V Lekkje
Gol & Hemsedal 24.06.1854 26 Peer

02.11.1852 x

Wang i Walders V Lekkje
Gol & Hemsedal 18.08.1854 29 Astrid Knudsdatter Aalrusteie 33
x
Wang V Lekkje
Gol & Hemsedal 29.01.1855 2 Ole Knudsen Ruusteje 30 x

Walders
Lekkje
Gol & Hemsedal 06.04.1855 5 Jørand Hansdatter Løkeneie 30
x
Vestre Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 31/4-1855 10 Ole Thorsen Snomrud 35 x

Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 31/4-1855 11 Kari

29
x
Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 08.05.1855 16 Ole Stengrimsen Hougen 37 x

Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 08.05.1855 17 Anne

12 x

Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 08.05.1855 18 Stengrim

8
x
Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 08.05.1855 19 Bjørn Halvorsen Brænd 36 x

Søndre Aurdal SA Lekkje
Gol & Hemsedal 02.07.1855 26 Tollef Gunvaldsen Lykken 52 x

Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 02.07.1855 27 Anne Hansdatter
40
x
Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 02.07.1855 28 Olloug

17
x
Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 02.07.1855 29 Hans

31.12.1840 x

Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 02.07.1855 30 Ingeborg

13
x
Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 02.07.1855 31 Engebret

22.09.1844 x

Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 02.07.1855 32 Peder

16.03.1846 x

Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 02.07.1855 33 Birgit

7
x
Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 02.07.1855 34 Sunnef

5
x
Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 02.07.1855 35 Ole

26.11.1852 x

Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 18.05.1856 16 Mikkel Halstensen Winaasen 23 x

Wang V Lekkje
Gol & Hemsedal 11.06.1856 19 Gunvor Jørgensdatter Bakkene 20
x
Walders
Lekkje
Gol & Hemsedal 23.06.1856 24 Peder Olsen Møen 32 x

Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 23.06.1856 25 Ragnild Aslesdatter
33
x
Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 23.06.1856 26 Guro

4
x
Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 23.06.1856 27 Guri

1
x
Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 23.06.1856 28 Margrethe Olsdatter Skogen 33
x
Walders
Lekkje
Gol & Hemsedal 23.06.1856 29 Ingeborg

14
x
Walders
Lekkje
Gol & Hemsedal 25.03.1857 9 Anders Svendsen Grangaard 36 x

Slidre
Lekkje
Gol & Hemsedal 25.03.1857 10 Kari Olsdatter
34
x
Slidre
Lekkje
Gol & Hemsedal 25.03.1857 11 Ole

29.07.1843 x

Slidre
Lekkje
Gol & Hemsedal 25.03.1857 12 Svend

05.07.1851 x

Slidre
Lekkje
Gol & Hemsedal 25.03.1857 13 Ragnild

4
x
Slidre
Lekkje
Gol & Hemsedal 25.03.1857 14 Kari

2
x
Slidre
Lekkje
Gol & Hemsedal 26.03.1857 15 Ole Anfindsen Espedokeie 48 x

Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 26.03.1857 16 Kari Tollevsdatter
55
x
Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 06.04.1857 20 Nils Colbjørnsen Braaten 36 x

Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 06.04.1857 21 Kari Fingarsdatter
25
x
Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 06.04.1857 22 Colbjørn

07.10.1850 x

Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 06.04.1857 23 Guri

1
x
Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 25.04.1857 48 Halsten Iversen Nordrelid 47 x

Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 25.04.1857 49 Thuri Knudsdatter
41
x
Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 25.04.1857 50 Ingri

17
x
Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 25.04.1857 51 Margit

14
x
Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 25.04.1857 52 Iver

11.08.1843 x

Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 25.04.1857 53 Knud

04.11.1848 x

Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 25.04.1857 54 Gunnild

5
x
Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 25.04.1857 55 Margit

2
x
Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 25.04.1857 56 Nils Olsen Brænd 36 x

Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 25.04.1857 57 Sigrid Nilsdatter
40
x
Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 25.04.1857 58 Halvor Olsen
14.09.1838 x

Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 25.04.1857 59 Ole Olsen
03.07.1842 x

Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 25.04.1857 60 Ole Nielsen
04.08.1844 x

Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 25.04.1857 61 Niels Nielsen
21.06.1846 x

Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 25.04.1857 62 Margit Nielsd
8
x
Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 25.04.1857 63 Knud Nielsen
20.09.1851 x

Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 25.04.1857 64 Endre Nielsen
23.03.1853 x

Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 25.04.1857 65 Kari Nielsd
2
x
Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 02.05.1857 66 Ole Endresen Stølsdokken 34 x

Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 25.04.1858 67 Ragnild Olsdatter
31
x
Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 02.05.1858 68 Ragnild

6
x
Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 25.04.1859 69 Endre

13.05.1853 x

Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 02.05.1859 70 Ole

15.04.1856 x

Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 14.05.1857 71 Ole Olsen Espedokeie 13.11.1823 x

Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 16.06.1857 74 Knud Nielsen Rasmusgaard 45 x

Westre Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 16.06.1857 75 Anne Arnesdatter
44
x
Westre Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 16.06.1857 76 Kari

23
x
Westre Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 16.06.1857 77 Niels

20 x

Westre Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 16.06.1857 78 Guri

17
x
Westre Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 16.06.1857 79 Ingeborg

12
x
Westre Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 16.06.1857 80 Kari

9
x
Westre Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 16.06.1857 81 Anne

5
x
Westre Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 16.06.1857 82 Aagodt

2
x
Westre Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 21.06.1857 83 Ingeborg Bjørnsdatter Eidsgaard 25
x
Westre Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 27.06.1857 84 Ole Svendsen Lykken 51 x

Østre Slidre ØS Lekkje
Gol & Hemsedal 27.06.1857 85 Thuri Larsdatter
49
x
Østre Slidre ØS Lekkje
Gol & Hemsedal 27.06.1857 86 Gunvor

18
x
Østre Slidre ØS Lekkje
Gol & Hemsedal 27.06.1857 87 Kari

16
x
Østre Slidre ØS Lekkje
Gol & Hemsedal 17.11.1857 96 Margit Olsdatter Jolem 31
x
Vestre Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 10.03.1858 2 Halvor Gulliksen Turkop 40 x

Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 10.03.1858 3 Birgit Halvorsdatter
38
x
Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 10.03.1858 4 Ingeborg

12
x
Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 10.03.1858 5 Halvor

24.12.1849 x

Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 10.03.1858 6 Gullik

27.10.1852 x

Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 10.03.1858 7 Guri

3
x
Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 10.03.1858 8 Kari Olsdatter
15
x
Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 10.03.1858 9 Guri Bjørnsdatter
69
x
Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 7/4--1858 10 Iver Olsen Widden 32 x

Søndre Aurdal SA Lekkje
Gol & Hemsedal 12.04.1858 11 Ole Olsen Jolem 60 x

Vestre Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 12.04.1858 12 Birgit Iversdatter
58
x
Vestre Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 12.04.1858 13 Ole

27.07.1833 x

Vestre Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 12.04.1858 14 Iver

13.01.1837 x

Vestre Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 12.04.1858 15 Anders

28.09.1839 x

Vestre Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 12.04.1858 16 Barbro

27
x
Vestre Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 21.09.1858 33 Margit Helgesd Holdeeie 28
x
Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 15.10.1858 34 Bjørn Arnesen Fanterud 15.04.1826 x

Nordre Aurdal NA Lekkje
Gol & Hemsedal 08.01.1859 1 Peder Svendsen Halbjørhuus 33 x

Vestre Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 30.03.1859 3 Knud Olsen Nedrebraaten 34 x

Vestre Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 30.03.1859 4 Berit Knudsdatter
34
x
Vestre Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 30.03.1859 5 Gunvor

16
x
Vestre Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 30.03.1859 6 Ole

19.11.1838 x

Vestre Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 30.03.1859 7 Ingeborg

7
x
Vestre Slidre VS Lekkje
Gol & Hemsedal 30.03.1859 8 Guri

5
x
Vestre Slidre VS