Vigsler i Valdres med personar utanfor regionen (Digitalarkivet)
Der brur eller brudgom har oppgjeven fødestad utanfor Valdres - - - - - - - (Bride and/or Groom born or living outside Valdres)
Lekkje Kyrkjeb. Omr. År Line# Brudgom Stad alder/f. år Brur Stad alder/f. År
Lekkje Aurdal Mini 6 Bruflat 29/12/1799   Jens Voldsejer Land   Mahrte Olesdat E  
Lekkje Aurdal Mini 6 Aurdal 6/2/1800   res.kap. Hr. Freidrich Myller     jomfru Kristine Marie Træigder    
Lekkje Aurdal Mini 7 Aurdal 25/12/1800   Hans Lemik Juel     jomfru Alteh Maria Selmer NA  
Lekkje Aurdal Mini 7 Bruflat 8/10/1801   Ole Hanssøn Broner Nordre Land   Beret Andersdat Lunde E  
Lekkje Aurdal Mini 7 Aurdal 15/5/1802   Ole Uldriksøn Revling NA   Marit Olesdat Imre Hemsedal  
Lekkje Aurdal Mini 7 Hedalen 20/5/1802   ek. Torgrim Gulbrandsøn Holter Ringerike   Ingeborg Kristofersdat Hougsrud SA  
Lekkje Aurdal Mini 7 Bruflat 13/6/1802   Arne Olessøn Byfuglien E   Anne Hansdat Hogne Nordre Land  
Lekkje Aurdal Mini 7   25/7/1802   Peer Arnesøn Øymoen Nordre Land   Bertet Olsdatr Hansebraate SA  
Lekkje Aurdal Mini 7 Aurdal 27/8/1802   Lensmand ek. Kristian Anker Krydz     Karen Elisabet Hals    
Lekkje Aurdal Mini 7 Aurdal 2/3/1803   fuldmæktig Kristian Kristensen     Maria Abrahamsdatr Hole  
Lekkje Aurdal Mini 7 Hugulia Torpa 19/7/1803   ek.Ole Hansen Houglien Nordre Land   Ragnild Nielsdat Søndre Garli NA  
Lekkje Aurdal Mini 7 Hedalen 2/10/1803   Anders Johansøn Næs Ådal   Beret Olsdat Sørfladeje SA  
Lekkje Aurdal Mini 7 Hedalen 24/6/1804   Torger Olsøn Lindelien Ådal   Kari Syversdatr Iljernstad SA  
Lekkje Aurdal Mini 7 Hedalen 30/9/1804   Knudt Iversen Gravli Ådal   Giertru Syversdat Iljanstad SA  
Lekkje Slidre Mini 1 Slidre 4/10/1804   Lars Berg Land   Olava Ulrika Nicoline Feldtmann VS  
Lekkje Aurdal Mini 7 Bruflat 18/11/1804   Haldor Gulbrandsøn Field E   Gunild Andersdat Øymoen Nordre Land  
Lekkje Aurdal Mini 7 Hedalen 1/6/1805   Lars Gutormsøn Heel Ådal   Gubiør Olesdat Graav SA  
Lekkje Aurdal Mini 7 Bruflat 6/4/1805   Syver Syversøn Thorshaug E   ek. Dorthe Eriksdat Gierdalen Torpa, Nordre Land  
Lekkje Aurdal Mini 7 Svenes 26/5/1805   Jøger Halvorsen Gudem NA   Kjersti Tolefsdatr Braaten Gol  
Lekkje Aurdal Mini 7 Hedalen 22/6/1805   Kristoffer Levorsøn Goplerud SA   Guri Olesd Lindelien Ådal  
Lekkje Aurdal Mini 7 Hedalen 6/10/1805   Ole Olsen Hengsle Ådal   Anne Amundsdat Sørom SA  
Lekkje Aurdal Mini 7 Aurdal 24/12/1805   major Johan Jørgen von Krohn     jomfru Anna Maria Selmer    
Lekkje Aurdal Mini 7 Aurdal 26/5/1806   ek. Arne Olessøn Byfuglien E   ek. Ingri Syversdatr Fossom Torpa, Nordre Land  
Lekkje Aurdal Mini 7 Hedalen 5/10/1806   Ole Larsøn Kolterud Nordre Land   Ingeborg Kristofersdatr Sukke SA  
Lekkje Slidre Mini 1 Lomen 9/12/1807   Edvard Christie     Mette Cathrine Wolff    
Lekkje S Aurdal M 1 Bruflat 26/12/1808   Johannes Nielsen Byfuglienseje E   Birthe Michelsd Nøstebøen Nordre Land  
Lekkje Aurdal Mini 7 Ulnes 19/6/1808   Peder Andersen Hippe NA   Kari Knudsdatter Ullensager Hemsedal  
Lekkje Slidre Mini 1 Slidre 17/8/1802   Jacob Smidt Tronhuus (Bragnes)   Pauline Birgite Feldtman VS  
Lekkje S Aurdal M 1 Hedalen 2/10/1808   John Olsen Lindelien Ådal   Ingebor Thorkelsd Landsenden SA  
Lekkje N Aurdal M 1   23/7/1809   Knud Larsen Tofte Fron   Maria Andersd Kulterstad NA  
Lekkje N Aurdal M 1   26/12/1809   Østen Amundsen Rye NA   Ransi Johnsadtter Jolem Hemsedal  
Lekkje Slidre Mini 1 Slidre 8/11/1810   Seval Halvorsen Berg Nes, Hallingdal   Marit Evensdotter Semmælinge VS  
Lekkje S Aurdal M 1 Bruflat 26/12/1810   Tollef Christophersen Broner Nordre Land   Sidsel Knudsd Lundeeje E  
Lekkje S Aurdal M 1 Hedalen 6/10/1811   Ole Pedersen Fekier SA   Gjertrud Guldbrandsd Holte Ådal  
Lekkje N Aurdal M 1   22/3/1812   advokat Jacob Timmermann     jomfru Petronelle Elisabet Kreutz    
Lekkje N Aurdal M 1   12/10/1812   Tollef Olsen Rudlang NA   Berit Joensd Halbjørshus Hemsedal  
Lekkje Slidre Mini 1 Slidre 29/12/1812   Meldahl Rollag, Numedal   Nicoline Catrine Feldtmann VS  
Lekkje N Aurdal M 1   16/5/1813   Ole Evens Ranumseje NA   Sidsel Larsd Jevanor Vang, Hedmark  
Lekkje Slidre Mini 1 Slidre 17/1/1814   Capitaine v. Bech     Madamme Album    
Lekkje N Aurdal M 1   20/3/1814   Lars Olsen Rognaas NA   Bergete Engebretsd Grøthe Hemsedal  
Lekkje Vang Min. 4 Vang 7/8/1814 3 Knud Endresen Holien V 31 år Synev Haagensdtr Qvame Borgund, Lærdal 23 år
Lekkje S Aurdal M 1 Bagn 1/8/1815   ek. Lensmand John Onsdad Aurland   Live Ellingsd Sørum SA  
Lekkje S Aurdal M 1 Hedalen 15/10/1815   Syver Pedersen Landsenden SA   Gunnild Helgesd Fosholm Ådal  
Lekkje N Aurdal M 2   11/2/1816 3 Hendrik Knuds Solbrække-eje E 32 år Gunild Andersd Nørstelien Torpa, Nordre Land 27 år
Lekkje S Aurdal M 2 Bagn 24/10/1816 27 Ole Mikkels Thorsrud SA 26 år Amborg Knudsd Thon Nes, Hallingdal 21 år
Lekkje S Aurdal M 2 Hedalen 25/1/1817 6 Niels Iversen Gravlimoen Ådal 30 år Guldborg Haagensd Aaslie SA 22 år
Lekkje S Aurdal M 2 Haugsrud* 13/10/1817 21 Erik Andersen Strande Norderhov 25 år Karen Guldbrandsdatter Haugsrud SA 27 år
Lekkje N Aurdal M 2   15/11/1818 24 ek. Tord Monsen Rudlang NA 46 år Rangdi Knudtdatter Jørgenmoen Nes, Hallingdal 30 år
Lekkje Slidre Mini 2 Slidre 3/11/1819 23 Capitain Otto Fridrich Møller     Wlhelmmine Hedevig Bech VS  
Lekkje N Aurdal M 2   27/12/1819 20 Ole Eriksen Schaveldeejer NA 33 år Marthe Jachobsdatter Nøss Biri 25 år
Lekkje S Aurdal M 2 Bruflat 27/5/1821 17 ek. Hans Andersen Røstø Torpa, Nordre Land 38 år Guri Andersd Hestekinden E 21 år
Lekkje S Aurdal M 2 Bagn 19/6/1821 21 Halvor Knutsen Eiklie Gol 26 år ek. Barbra Knudsd Thorsrud SA 50 år
Lekkje Slidre Mini 2 Slidre 6/3/1822 2 Proppriter ek  Ole Rødnæss VS 40 år Eli Hansd Enge Gausdal 42 aar
Lekkje N Aurdal M 2   8/4/1822 8 Niels Ivers Brandvold Hemsedal 29 år ek. Maria Andersd Hippe NA 41 år
Lekkje S Aurdal M 2 Hedalen 6/10/1822 32 Anders Larsen Løchen Ådal 40 år ek. Guro Olsd Grøv SA 23 år
Lekkje N Aurdal M 2   26/10/1823 17 Hans Olsen Frøysli Torpa, Nordre Land 34 år Berte Nielsdatter Nordstrandeie NA 24 år
Lekkje N Aurdal M 2   22/4/1824 4 Andreas Olssen Sagbakken NA 26 år Elene Karlsdatter Grimsetejer Løten 21 år
Lekkje S Aurdal M 2 Bagn 9/6/1824 11 Arne Olsen Vold SA 38 år Mari Nilsd Rødnæs Søndre Land 19 år
Lekkje N Aurdal M 2   16/6/1824 6 Koldbjørn Steengrimsen Frøsager Gol 28 år Marit Olsdatter Kulterstad NA 26 år
Lekkje N Aurdal M 2   3/10/1824 9 Tollev Aslags Granom NA 21 år Ragnild Olsd Markegaarden Hemsedal 21 år
Lekkje N Aurdal M 2   20/3/1824 2 ek. Knudt Thøstens Hippe NA 61 år Brynnild Knudtsd Løkken Hemsedal 64 år
Lekkje Slidre Mini 2 Slidre 21/3/1825 4 Capelain Nils J C Wibe Stokflæt     Sara Cornelia Korn Christie    
Lekkje S Aurdal M 2 Bagn 14/7/1825 26 ek Gulbrand Olsen Stuve Nordre Land 34 år Birte Madsdatter Solberg E 22 år
Lekkje N Aurdal M 2   8/1/1826 4 Jacob Biørnsen Belgum NA 28 år Gundvor Jensdatter Hog Lærdal 36 år
Lekkje S Aurdal M 3 Hedalen 1/1/1827 7 ek. Amund Kristoffersen Landsendeje SA 65 år Marit Mikkelsd Holteeje Ådal 62 år
Lekkje S Aurdal M 3 Hedalen 24/9/1827 20 Torkil Torkilsen Flaskerud Norderhov 27 år Kari Eriksdatter Hougsrud SA 23 år
Lekkje N Aurdal M 2   2/1/1828 1 Capitain Rssmus Rasch   21 år Anne Magdalene Helt   21 år
Lekkje Slidre Mini 2 Slidre 9/3/1828 4 Christopher Olsen Ulshus (Nordre) Land 26 aar Kari Knudsd RøensE VS 22 aar
Lekkje Slidre Mini 2 Slidre 16/9/1828 13 Hr. Wilhelm Christian Magelsen [Davik, Nordfjord] 24 aar Maren Dorothea Marie Stoltzenberg Christie VS  
Lekkje S Aurdal M 3 Bruflat 26/10/1828 32 Erik Syversen Hougseje E 31 år Siri Hansdatter Broner Nordre Land 30 år
Lekkje S Aurdal M 3 Bruflat 5/4/1829 20 Bottel Olsen Kapperudeje Nordre Land 21 år Gunhild Larsd Klevgaard E 23 år
Lekkje S Aurdal M 3 Bruflat 5/7/1829 26 ek. Ole Knudsen Byfuglien E 25 år Ane Maria Olsd Ulshuus Nordre Land 28 år
Lekkje S Aurdal M 3 Bagn 23/4/1830 23 Hr sogneprest Petter Christen Bøye   40 år frøken Karene Birgitte Wille   31 år
Lekkje N Aurdal M 3   21/5/1830 25 Amund Wessel Kolderup   33 år Augusta Friderikka Hetting Kristiania 24 år
Lekkje N Aurdal M 3   13/9/1830 33 Otto Cappelen Sundt Drammen 39 år Engel Hørbye Norderhov 33 år
Lekkje S Aurdal M 3 Bruflat 5/12/1830 1 Ole Olsen ytre Solbergeie E 26 år  Siri Hansdtr Lundeeie Torpa, Nordre Land 23 år
Lekkje N Aurdal M 3   26/12/1830 4 ek. Ulrich Helgesen [Rognaas] NA 36 år Karie Tollevsdatter [[Løken] Hemsedal 32 år
Lekkje S Aurdal M 3 Bagn 23/2/1832 4 Ole Jensen Bratvoldseje Romedal 26¾ år Astri Olsd Haugerud SA 30 år
Lekkje S Aurdal M 3   7/4/1832 7 Ole Jensen Taraldsrud Biri 29 år Dorthe Svendsdt Houg E 19½ år
Lekkje N Aurdal M 3   23/9/1832 18 Ole Aslagsen [Gudem] NA 36 år Gunild Engebretsdatter [Tvete] Ål prgj 46 år
Lekkje S Aurdal M 3 Bruflat 10/10/1832 21 Anders Olsen nordre Hestkind E 27 år Siri Nielsd Hougner Nordre Land 26½ år
Lekkje S Aurdal M 3 Hedalen 15/10/1832 24 Knud Ellefsen Granum Ådal 25 år Maria Gulbrandsd Hougsrud SA 32 år
Lekkje S Aurdal M 3 Bagn 27/4/1833 8 Syver Olsen Sortlien SA 21 år Inger Andersdatter Dalborgen Vardal 36 år
Lekkje S Aurdal M 3 Bagn 19/10/1833 27 Gudbrand Gudbrandsen Tomleeie Nordre Land 22½ Astri Andersdatter Skjærsten SA 27 år
Lekkje S Aurdal M 3 Bagn 23/2/1834 3 Samuel Hansen Hellen   20¼ år Sophie Albertine Andreasdtr Ødegaarden SA ??? 20 år
Lekkje N Aurdal M 3   12/10/1834 27 Lars Larsen [Bondli] NA 29 år Ingeborg Larsd [Skundberg] Biri 20 år
Lekkje S Aurdal M 3 Bruflat 26/12/1834 2 Knud Olsen nordre Solbergeie E 24 år Berit Knudsdt Bergeseie Nordre Land 24 år
Lekkje S Aurdal M 3 Hedalen 2/1/1835 5 Anders Olsen Halstenrudeie Ådal 25 år Lisbeth Andersdatter Melgaard SA 22 år
Lekkje S Aurdal M 3 Bruflat 11/4/1835 13 ek. Gulbrand Olsen Stuve   42 år Berthe Olsdt Lier Nordre Land 35 år
Lekkje Slidre Mini 3 Slidre 28/4/1835 1 Ole [Olsen Widste] VS 30 år Mette [Asgrimdtr Skaareim] Lærdal (Borgund) 27 år
Lekkje S Aurdal M 3 Hedalen 12/10/1835 29 Ole Olsen Rødningen Nes, Hallingdal 26 år Maria Olsd Grøv SA 23 år
Lekkje N Aurdal M 3   9/3/1836 9 Tidemand Aslagsen [Bakkene] NA 22 år Berthe Helgesdatter [Espedokken] Gol 27 år
Lekkje S Aurdal M 3 Bagn 5/7/1836 16 Ole Tollevsen Nordrelie Gol 29 år Guri Olsd Erstad SA 19 år
Lekkje S Aurdal M 3 Hedalen 10/10/1836 23 Peder Olsen Brænden SA 22 år Ingeborg Johnsd Øvrevoldenseie SA 25½ år
Lekkje S Aurdal M 3 Bruflat 14/11/1836 31 Niels Olsen Broner Nordre Land 30 år Berthe Olsd Lunde E 29 år
Lekkje S Aurdal M 3 Bruflat 26/12/1835 2 ek. Ole Pedersen Gjerdalseie Torpa, Nordre Land 50 år Barbro Olsdt Espelieie E 33½ år
Lekkje Slidre Mini 3 Slidre 18/3/1837 4 Sogneprest A J Fleischer Alta 31 år jomfru Magdalene Christie VS 21 år
Lekkje Slidre Mini 3 Slidre 23/3/1837 5 ek. Personelkapellan P J Holst Lebesby, Finmark 30 år jomfru Trine H Christie VS 23 år
Lekkje N Aurdal M 3   14/6/1837 12 Sigismund Ch Selmer In(g)dalen 26 år jomf. Hadoline Freming Kristiania 20 år
Lekkje S Aurdal M 3 Hedalen 26/7/1837 16 Knudt Trulsen Sønstebye Flå 24 år Anne Syversdatter Landsenden SA 21 år
Lekkje S Aurdal M 3 Hedalen 16/10/1837 24 Østen Olsen Landsendhaugen SA 24 år Tarand Thorsdr Holteeie Ådal 22 år
Lekkje S Aurdal M 3 Bruflat 22/10/1837 33 Nils Guldbrands Byfuglien E 32 år Marit Arnesdt Odde Torpa, Nordre Land 37 år
Lekkje Slidre Mini 3 Slidre 16/1/1838 2 Sognepræst Nils Wolf Christie VS 29 år jomfru Cathrine Marculine Wolf   21 år
Lekkje S Aurdal M 3 Bagn 14/2/1839 5 Andreas Hansen Skjærpen Ringsaker 25¼ år Marit Haldorsd Espelieie E 25 år
Lekkje N Aurdal M 3   18/10/1839 27 Mikkel Arnesen [Kalstadrud] Gausdal 28 år Kari Syverd [Higdemsbraat] E 31 år
Lekkje S Aurdal M 3 Bagn 21/10/1839 19 ek. Lage Engebretsen Hesselberg Norderhov 54 år Taran Andersd Strømmen SA 36 år
Lekkje Slidre Mini 3 Slidre 10/11/1839 3 Arne Olsen Kaataeier VS 24 år Ragnil Tollevsd Fossum Hemsedal 22 år
Lekkje S Aurdal M 3 Bagn 13/3/1840 6 Taale Drogset Biri 24 år Berte Olsd Markeng Biri  
Lekkje S Aurdal M 3 Bruflat 22/3/1840 8 Hans Halvorsen Esbjugseie Nordre Land 20 år Helga Gulbrandsdtr Lesterudeie SA 27 år
Lekkje S Aurdal M 3 Hedalen 12/10/1840 20 Gulbrand Ellens Næseie Ådal 30 år Olea Syversdt Piltingsrudeie SA 23 år
Lekkje N Aurdal M 3   13/12/1840 22 Aslag Olsen [Sorbraaten] NA 31 år Maria Olsd [Vaarnæss] Vardal ??? 25 år
Lekkje N Aurdal M 3   28/3/1841 10 Hans Arnes. Aaberg NA 28 år Olia Jørgensd Biri f N Land 23 år
Lekkje S Aurdal M 4   6/6/1841 18 Anders Amundsen [Skindrudeie] SA 26 år Ingri Andersd Bøen Lærdal 27 år
Lekkje S Aurdal M 4   15/8/1841 22 Haral Halvorsen Piltingsrud f.Heie Flå, Hallingdal 25 år Ingri Larsdr Myra SA 41 år
Lekkje S Aurdal M 4   17/9/1841 19 Østen Hansen [Kluftødegaarden] SA 31 år Mariee Nielsd [Lundsteen] Nordre Land 27 år
Lekkje S Aurdal M 4   11/10/1841 25 Ole Knudsen Skolemesterstuen Viker, Ådal 29 år Kari Olsdatter Storrustehuset SA 29 år
Lekkje S Aurdal M 4   11/10/1841 35 ek. Halsteen Abrahamsen [Nerbyengen] SA 65 år ek. Marthe Gulbrandsd Lien Viker, Ådal 57 år
Lekkje S Aurdal M 4   10/2/1842 47 Sogneprest Ole Østvold Stavanger 46 år Berthe Marthea f. Dyve Nordre Land 27 år
Lekkje S Aurdal M 4   26/6/1842 72 Anders Olsen Strande Nordre Land 24½ år Kari Halvorsdatter Bergene E 26¼ år
Lekkje S Aurdal M 4   27/10/1842 85 Mikkel Engebrets Rust [Haug] E 27 år Anne Maria Granumseie [Gile] Østre Toten 22 år
Lekkje S Aurdal M 4   26/12/1842 90 Børre Olsen Hakkerud Gausdal 25 år Olea Syversdtr [nordre Hestekind] SA 23 år
Lekkje N Aurdal M 4 Aurdal 27/12/1842 12 Jacob Andreas Mohr   31 år jomfru Vilhelmine Søgaard Waage 30 år
Lekkje S Aurdal M 4   2/6/1844 16 ek. Erik Jacobsen Wold f.Ekerneie, Biri 46 år Anne Knudsdr Kirkeberg SA 26 år
Lekkje S Aurdal M 4   25/6/1844 12 Syver Olsen Fyk E 27 år Berthe Johansdt Kringlie [Klemoen] Nordre Land 24 år
Lekkje V Slidre M 1 V Slidre 3/9/1844 9 Wilhelm Lepaa Jürgensen Bergen 32 år jomfru Elianore Livia Müller VS 20 år
Lekkje N Aurdal M 6 Ulnes 16/3/1845 3 Lars Larsen [Grøte] Hemsedal 36 år Guri Engebretsd [Rognaas] NA 27 år
Lekkje S Aurdal M 4   3/4/1845 14 Hans Ericksen Næseie Viker, Ådal 27 år Kirsti Torgrimdd Storrusteeie SA 24 år
Lekkje S Aurdal M 4 Bagn 26/8/1845 28 ek. Knud Knudsen [Klevgaardsøen] E 28 år ek. Kari Christophersd Hestekind [f.Dælin] Nordre Land ** 37 år
Lekkje N Aurdal M 4 Aurdal 24/11/1845 16 Anders Tollevsen [Rusten] NA 28 år Aaskjær Simensd  Hægebostad 26 år
Lekkje S Aurdal M 4   27/12/1845 46 Knud Wilhelmsen Østgaardseie SA 29 år Christi Ellevsdr Engereie Sovde annex ? 26 år
Lekkje S Aurdal M 4   22/1/1846 1 Christopher Syversen Fikkene Biri 29 år Eli Syversdr Lien SA 29 år
Lekkje V Slidre M 1 V Slidre 24/6/1846 8 prest Johannes Wilh. Chr. Dietrichson Fredrikstad 31 år jomfru Charlotte Josine Christine Müller VS 36½ år
Lekkje S Aurdal M 4   7/7/1846 13 Iver Pedersen Flaten Nordre Land 24 år Anna Arnesdr Aasen SA 27 år
Lekkje N Aurdal M 4 Aurdal 13/11/1846 12 Ole Olsen [Tørhaug] NA 27 år Cicilia Mathea Arnesd [Ourlund] Søndre Land 26 år
Lekkje S Aurdal M 4   10/12/1846 29 Ole Olsen Strommeneie Viker, Ådal 35 år Catrine Andersdt Gamlemoen SA 26 år
Lekkje N Aurdal M 6 Ulnes 3/1/1847 1 Knud Tollefsen [Bakkene] Gausdal 28 år Berit Iversd [Hippe] NA 19 år
Lekkje N Aurdal M 4 Aurdal 27/3/1847 3 Candidatus juris P Søegaard Vågå 30 år jomfru H J Ottesen København 29 år
Lekkje S Aurdal M 4   10/4/1847 9 Niels Davidsen Narum Vestre Toten 25 år Oleanna Andersdt Brufladt Østre Toten 22 år
Lekkje S Aurdal M 4   9/5/1847 10 Knud Østensen Lillesolberg f.Rognholt Nordre Land 23 år Andrea Andersdt Klvegaardslien E 23 år
Lekkje S Aurdal M 4   9/5/1847 13 Arne Olsen Espelihaugen E 28 år Anne Hansdt Skullerudsæter Østre Toten 26 år
Lekkje S Aurdal M 4   16/6/1847 16 Torkel Johnsen Lindelien Viker, Ådal 26 år Beret Haraldsdt Beenstigen SA 27 år
Lekkje S Aurdal M 4   6/10/1847 27 Ole Olsen Sørumseie SA 26 år Agnete Hansdt Goplen Nordre Land 52 år
Lekkje S Aurdal M 4   21/2/1848 2 Nils Eriksen Haugrudeie Viker, Ådal 25 år Guborg Hansdt Dikkene SA 29 år
Lekkje S Aurdal M 4   10/6/1848 8 Knud Knudsen Bangseie SA 28 år Ragnild Olsdt Jolem Hemsedal 35 år
Lekkje N Aurdal M 5 Svenes 2/7/1848 7 Peter Andreas Steen Throndhjem 32 år Ingeborg Helgesd [Follingloe] NA 23 år
Lekkje S Aurdal M 4   14/10/1848 22 Ole Thoresen [Hilde] Flå, Hallingdal 21 år Sigri Syversdt [Landsenden] SA 29 år
Lekkje N Aurdal M 5 Svenes 30/1/1849 1 Lensm. Ole Klevenberg Vågå 38 år Barbro Andersd [Lo] NA 20 år
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 5/11/1849 4 Lars Larsen Simensrud Ådal 23½ år Gunild Halvorsdr [Tollevsrud] SA 29 år
Lekkje N Aurdal M 7 Skrautvål 13/1/1850 1 Andreas Olsen [Skumlistuen] Vardal 22/4-1822 Guri Gulbrand [Bergsbakken] E 26 år
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 1/3/1850 2 adsk. Per Gustav Nordquist [Ruste] Sverige 41 år Barbro Olsdr [Ruste af Haugsrud] SA 26 år
Lekkje V Slidre M 1 V Slidre 10/1851   John Christiansen Brandt VS 26 år Beathe Gudbrandsdtr [Lille-Odnæs] S Land  
Lekkje V Slidre M 1 V Slidre 21/10/1851 18 Lænsmand Gunder Hansen N Land 40 år jomfru Eleonore Adamine Røberg VS f Fosnæs prgj 18 år
Lekkje S Aurdal M 5 Bagn 4/4/1852 4 Ole Simensen Holte Viker, Ådal 29 år Gunnild Olsdr [Skarseie] SA 22 år
Lekkje Ø Slidre M 1 Ø Slidre 9/4/1852 3 Peder Olsen [Mørsengbraaten] ØS 29 år Margit Ellingsdatter [Bækkestad] Ål, Hallingdal 24 år
Lekkje N Aurdal M 6 Ulnes 12/4/1852 2 Ole Colbjørns [Braaten] Gol 34 år Berit Tollefsd [Granum] NA 25 år
Lekkje N Aurdal M 7 Skrautvål 11/10/1852 12 John Kristenss [Vold] (**) Romedal 24 år Agnette Andersd [Berger] NA 28 år
Lekkje Ø Slidre M 1 Ø Slidre 28/10/1852 10 Tollef Christens. Sjøli Rendalen 25 år Kari Eriksdatter [Rudi] ØS 27 år
Lekkje Ø Slidre M 1 Ø Slidre 1/1/1854 1 Johannes Olsen [Baakind] Ø Toten 34 år Kari Jensdatter [Rogneeie] ØS 27 år
Lekkje V Slidre M 1 V Slidre 8/1/1853 2 Even Nilsen Villengreen Hemsedal 28 år Aagoth Nilsdatter [Førrestraae] VS 26 år
Lekkje N Aurdal M 6 Ulnes 28/3/1853 1 Ole Olsen [Ekre] Hemsedal 31 år Ingeborg Thoresdat [Simble] NA 23 år
Lekkje S Aurdal M 5 Bagn 30/3/1853 9 Ole Gulbrandsen [Lillegoplen] Nordre Land 29 år Ingeborg Olsdatter [Vold] SA 23 år
Lekkje N Aurdal M 4 Aurdal 30/4/1853 6 Peder Larsen [Rækken] Gran 25 år Inge Ulriksd [Revling] NA 31 år
Lekkje N Aurdal M 4 Aurdal 15/5/1853 8 Hans Olsen [Lund] Vågå 31 år Ingeborg Knudsd [Bøe] NA 27 år
Lekkje N Aurdal M 4 Aurdal 2/7/1853 9 Bjørn Halvorsen [Brænd] Gol 26 år Guri Tollevsd [Kjørstadmoen] NA 23 år
Lekkje S Aurdal M 5 Bagn 4/7/1853 15 Iver Olsen [Jolem] Hemsedal 21 år Anne Olsdatter Sørflateie SA 25 år
Lekkje N Aurdal M 5 Svenes 24/7/1853 4 Engebret Torstensen [Haugen] Gol 28 år Berit Knudsd [Bossum] NA 21 år
Lekkje Ø Slidre M 1 Ø Slidre 14/8/1853 10 Ole Johannessen [Moen]  ØS 51 år Anne Larsdatter [Støle] Etne 26 år
Lekkje Vang Min. 6 Vang 24/9/1853 23 ek Torger Erichsen  [Neraaseiet] Biri 42 år Marith Ingebretsd  [Lysne u Tvedt] V 45 år
Lekkje N Aurdal M 4 Aurdal 6/10/1853 14 Hans Jacobsen [Gaarder] Østre Toten 25 år Jørand Nilsd [Sørumseie] NA 25 år
Lekkje S Aurdal M 5 Bagn 28/12/1853 37 Endre Olsen [Kaste] Nes, Hallingdal 24 år Kari Olsdr [Rundbroten] SA 29 år
Lekkje N Aurdal M 4 Aurdal 29/12/1853 17 Ole Andersen [Sørbraaten] NA 27 år Kari Pedersd [Rud] Hol  37 år
Lekkje S Aurdal M 6 Reinli 29/12/1853 2 Tosten Olsen Tømmeraaseiet Biri 23 år Berit Knudsdt [Holden] SA 28 år
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 13/2/1854 3 Gulbrand Gulbtandsen [Skytterland] SA 29 år Catrine Hansdr [Bjørlien] Søndre Land 30½ år
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 3/4/1854 4 Engebret Andersen [Havigbakken] Ådal (Sokna?) 28 år Berit Tidemandsdatter [Omsrud] SA 25 år
Lekkje N Aurdal M 6 Ulnes 13/4/1854 2 Ole Olsen [Storla] Gol 31 år ek. Marit Thorsd [Rudlang] NA 36 år
Lekkje Ø Slidre M 1 Ø Slidre 17/4/1854 11 Ole Hansen [Hovi] ØS 30 år Ingeborg Amundsdt [Forseteie] Gausdal 26 år
Lekkje N Aurdal M 4 Aurdal 20/4/1854 8 Ole Hansen [Heslaplads] Gol 35 år Andrea Tidemandd [Dahl] NA 28 år
Lekkje N Aurdal M 4 Aurdal 5/6/1854 12 Erik Helgesen [Fløene] NA 25 år Anne Olsd [Onstadmarken] Eidsvoll 29 år
Lekkje N Aurdal M 4 Aurdal 1/7/1854 13 ek. Peder Gulbrands [Røisum] Gran 32 år Anna Arnesd [Leira] NA 27 år
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 13/8/1854 8 Mikal Olsen [Esperumødgaard] Søndre Land 24 år Thora Olsdr [Bragerhaug] SA 24 år
Lekkje S Aurdal M 5 Bagn 13/10/1854 11 Hans Christofersen Hønefos 34 år Berit Arnesdr [Bang] SA 36 år
Lekkje N Aurdal M 4 Aurdal 21/10/1854 19 Gudbrand Jensen Kise Nes, Hedmark 30 år Barbro Ellend [Ruud] NA 26 år
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 12/1/1855 2 Knud Olsen [Piltingsrudjordet] SA 32 år Ragnild Johnsdr [Lindelien] Ådal 25 år
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 2/4/1855 4 Lars Olsen Hole Gran 33 år Anne Olsdr [Sørum] SA 25 år
Lekkje V Slidre M 1 V Slidre 29/5/1855 6 Ole Knudsen Markegaard Hemsedal 29 år Kari Olsdatter Johmenseie VS 25 år
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 25/6/1855 5 Arne Tidemandsen [Omsrud] SA 25 år Ingeborg Torkelsdt [Sønsteby] Flå, Hallingdal 26 år
Lekkje Ø Slidre M 1 Ø Slidre 19/10/1855 17 Jahn Knutsen Thordal Strandebarm 33 år Ragnild Olsdtr [Bustebakke] ØS 29 år
Lekkje V Slidre M 2 V Slidre 28/4/1856 14 Mikkel Halstensen [Grøndalen] Hemsedal 28 år Gjertrud Tollefsd [Faar] VS 25 år
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 13/5/1856 7 Gunvald Nubsen [Enger] Ådal 31 år Ragnild Tidemannsdr [Skolebroten] SA 29 år
Lekkje N Aurdal M 4 Aurdal 21/7/1856 19 Ole Olsen [Søfferud] Søndre Land 30 år Marit Ellensd [Thoneie] NA 23 år
Lekkje V Slidre M 2 V Slidre 5/1/1857 1 Østen Endresen [Landsrud] VS 28 år Ingbjør Knudsdatter [Røtneim] Gol 16½ år
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 9/2/1857 3 Christopher Nilsen [Teigen] Kongsberg 32 år Liv Olsdr [Aaslie] SA 30 år
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 19/3/1857 4 Nils Nilsen [Næs] Nordre Land  29 år Gunnild Marthea Pedersdr [Piltingsrud] SA 30 år
Lekkje N Aurdal M 4 Aurdal 19.04.4857 5 Thomas Pedersen [Kampvigen] Ringsaker 32 år Guri Knudsd [Aaberg] NA 36 år
Lekkje N Aurdal M 4 Aurdal 9/6/1857 6 kontrollør John Stenersen Trysil 28 år frøken Torgerda Vilh. Marie Melbye NA f.Hægebostad 22 år
Lekkje N Aurdal M 7 Skrautvål 21/6/1857 10 Torsten Halvorsen [Opsalseie] Østre Toten 28 år Sønnef Olsdatter [Garli] NA 25 år
Lekkje N Aurdal M 4 Aurdal 27/10/1857 12 Ole Olsen [Espedokeie] Gol 34 år Kari Larsd [Revlingsbergene] NA 20 år
Lekkje S Aurdal M 5 Bagn 29/12/1857 22 Lars Olsen Gravlie Viker, Ådal 32 år Marut Arnesdr [Fønhus] SA 17¼ år
Lekkje Ø Slidre M 1 Ø Slidre 4/1/1858 3 Mathias Pedersen [Gjerstad] V Toten 32 år Guri Olsdtr [Rudieie] ØS 26 år
Lekkje N Aurdal M 4 Aurdal 15/2/1858 2 Tron Henriksen [Revlingsei] NA 36 år Anne Andersd [Arnkvern] Vang, Hedmark 26 år
Lekkje N Aurdal M 5 Svenes 12/3/1858 7 kapt. Nicolai B. M. A. Hansen Porsgrunn 60 år Anne Margrete Lager Trondheim 42 år
Lekkje S Aurdal M 5 Bagn 31/3/18/51 3 Helmer Erdmann Lorentsen Bakken Nes, Hallingdal 44 år Maria Mikkelsdr [Brager] SA 40 år
Lekkje N Aurdal M 6 Ulnes 2/5/1858 2 Hans Pedersen [Viger] Søndre Land 21 år Marit Toresd [Sundem] NA 23 år
Lekkje N Aurdal M 6 Ulnes 2/5/1858 3 Christian Pedersen [Fladli] Søndre Land 26 år Kari Toresd [Sundem] NA 20 år
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 2/6/1858 2 Martin Olsen Nordre Land 25 år Ingeborg Olsdr Brager SA 25 år
Lekkje N Aurdal M 4 Aurdal 9/6/1858 14 Civilingeniør Jacob Thorvald Rasch Kristiania 25 år frøken Anne Olave Tonete Engelschiøn Kristiania 24 år
Lekkje S Aurdal M 6 Reinli 12/7/1858 7 Andreas Larsen [Vea] Ringsaker 28 år Ingeborg Arnesdr [Borgilsbroten] SA 33 år
Lekkje N Aurdal M 4 Aurdal 23/10/1858 23 Even Andreasen [Thon] NA 30 år Marit Helgesdatter [Ålrust] Hemsedal 27 år
Lekkje N Aurdal M 5 Svenes 2/1/1859 5 Peder Svensen [Halbjørhus] Hemsedal 33 år Ingri Andersd [Follingloe] NA 25 år
Lekkje N Aurdal M 4 Aurdal 4/1/1859 1 Stephan Barolah Martin Mejdell Ringerige 40 år Olga Elise Marie Mathilde Kolderup Valders 20 år
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 10/1/1859 1 Fredrik Haraldsen [Aaslie f,Skallerud] Viker, Ådal 44 år Thora Olsdtr [Øverbyeie] SA 40 år
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 2/4/1859 5 Sebjørn Halsteensen [Houg] Rollag 32 år Gjertrud Mikkelsdtr [Muggedal] SA 26 år
Lekkje Ø Slidre M 1 Ø Slidre 14/5/1859 10 Eberhart Gundersen Hof, Solør 21½ år Marit Andersdatter [Raabølle] ØS 35 år
Lekkje S Aurdal M 5 Bagn 18/10/1859 11 landhandler Peder Sveen Biri 50 år Berthe Marie Nilsdtr [Vaslien] Nordre Land 32 år
Lekkje S Aurdal M 5 Bagn 26/10/1859 10 Mathias Christiansen [Byeie] Vardal 21 år Anne Sofie Andersdtr [Smedsrud] SA 24 år
Lekkje N Aurdal M 4 Aurdal 12/11/1859 11 Lænsmand Ole Chr Bye Søndre Land 41 år frøken Ida Pauline Hofgaard Norderhov 19 år
Lekkje S Aurdal M 5 Bagn 30/12/1859 12 Johannes Nielsen   Elgå, Sverige 39 år Ingeborg Olsdtr [Brager] SA 24 år
Lekkje V Slidre M 2 V Slidre 9/1/1857 1 Endre Halstensen [Grøndalen] Hemsedal 28 år Ingebjør Tollefsdatter [Holimoen] VS 24 år
Lekkje N Aurdal M 7 Skrautvål 29/1/1860 1 Lars Larsen [Vasslien] Nordre Land 20 år Ragnhild Olsdatter [Klettene] NA 30 år
Lekkje N Aurdal M 4 Aurdal 2/1/1860 1 Omreisende Elias Johannes Palm Flesberg 34 år Annika Fredriks Tynset 33 år
Lekkje N Aurdal M 4 Aurdal 3/4/1860 5 Isak Vilh. Erikson [Brommer] Frykerud, Värmland 38 år Sigri Tostend [Gausager] NA 23 år
Lekkje N Aurdal M 7 Skrautvål 9/4/1860 5 Ole Knudsen [Blakkestad] Gol 39 år Ragnhild Bjørnsd [Grønnebakke] NA 26 år
Lekkje N Aurdal M 7 Skrautvål 9/6/1860 10 Berger Arnesen [Rambøl] Vinger 40 år Ingeborg Nielsdatter [Solbrækeie] E 20 år
Lekkje Ø Slidre M 1 Ø Slidre 28/6/1860 8 Helge Halvorsen [Bjella] Ål, Hallingdal 70 år Rangdi Gudmundsdatter [Mørstad] ØS 55 år
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 18/11/1860 7 Amund Olsen [Haugsrudeie] SA 29 år Rangdi Kristoffersdtr [Heenseie] Norderhov 24 år
Lekkje Vang Min. 6 Vang 14/2/1861 3 Peder Kjelsen Trysil 29 år Margrethe Andersdt [Qvale] V 37 år
Lekkje N Aurdal M 7 Skrautvål 2/4/1861 3 Ole Knudsen [Haavelsrud] NA 23 år Ingeleif Søllevsdatter [Barlo] Lærdal 23 år
Lekkje N Aurdal M 4 Aurdal 10/4/1861 2 Knud Olsen [Rolfshus] Gol 22 år Ragnild Olsd [Dahl] NA 23 år
Lekkje N Aurdal M 7 Skrautvål 26/5/1861 6 Peder Nielsen [Viljugreen] Hemsedal 36 år Kari Knudsdatter [Elseberg] NA 36 år
Lekkje S Aurdal M 5 Bagn 18/6/1861 6 ek. Arne Arnesen [Fonhuus] SA 35 år Guri Olsdtr [Gravli] Ådal 32 år
Lekkje S Aurdal M 5 Biri Min.bok 14/7/1861 unum Hans Gunneriussen [Grotbergseie]     Marit Olsdtr [Dølven] SA  
Lekkje S Aurdal M 5 Bagn 16/7/1861 13 Mekkel Knudsen [Kirkeberg] SA 25 år Marie Qvale Land 20 år
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 9/9/1861 8 Ole Nubsen [Blakstad] Ådal 28 år Karen Guldbrandsdatter [Bymoen] SA 30 år
Lekkje S Aurdal M 5 Bagn 31/10/1861 17 Johannes Kristoffers [Tomlevoldeie] Nordre Land 38 år Gunhild Olsdtr [Storødegaard] SA 44 år
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 27/12/1869 10 Guul Haakens [Næseie] Ådal 27 år Anne Olsdtr [Skoebraaden] SA 29 år
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 1/2/1862 2 Truls Ellingsen [Grønvold] Norderhov 36 år Gjertrud Andersdtr [Kjensrudhagen] SA 27 år
Lekkje Vang Min. 6 Vang 15/4/1862 8 Syver Johnsen  [Legrei] Årdal 22 år Marith Thoresdt  [Myhre] V 29 år
Lekkje V Slidre M 2 V Slidre 25/5/1862 5 Martin Nilsen Nes, Hedmark 27 år Marit Endresdatter [Ulvestad] VS 30 år
Lekkje S Aurdal M 5 Bagn 12/6/1862 2 ek. Ole Olsen [Midt-Bøen] Nordre Land 35½ år Sigrid Olsdatter [Mikkelsødegaard] SA 27 år
Lekkje N Aurdal M 4 Aurdal 18/8/1862 9 bager Hans Christian Pedersen Rudkøbing, DK 28 år Marit Eriksd Qvale VS 25 år
Lekkje N Aurdal M 7 Skrautvål 8/12/1862 5 Niels Nielsen [Engum] Biri 30 år Beret Tollefsdatter [Grønnebakke] NA 32 år
Lekkje Vang Min. 6 Vang 28/12/1862 19 Peder H Borgen Drammen 47 år Jensine Auguste Hansen Stokke, Vestfold 24 år
Lekkje N Aurdal M 4 Aurdal 16/2/1863 5 omstreifende Vilhelm Joh. Palm Stadsbygd 30 år Magdalene Fredriksen Alstahaug 22 år
Lekkje Vang Min. 6 Vang 7/4/1863 7 Christian Olsen  [Nøglebye] Ø. Toten 27 år Dorthe Thronsd  [Kattevold] V 25 år
Lekkje Ø Slidre M 1 Ø Slidre 3/6/1863 5 Anders Andersen  Nes, Hedmark 32 år Ingeborg Juulsdtr [Beito] ØS 27½ år
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 26/6/1863 3 Haavel Haraldsen [Nørdslien f.Storødegård] Torpa, Nordre Land 35 år Tonette Haraldsdtr [Garthuus] SA 21 år
Lekkje N Aurdal M 4 Aurdal 3/7/1863 17 Hans Henrik Torgersen [Klæstad] Gran 44 år ek. Askjær Simensd [Klosbøle] Hægebostad 40 år
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 12/7/1863 5 Ole Olsen [Hildeeiet] Flå, Hallingdal 24 år Gjertrud Olsdtr [Gjermundsplads] SA 27 år
Lekkje N Aurdal M 4 Aurdal 3/10/1863 21 Magnus Engelsskjøn Stavanger 36 år Fredrikke Amalie Cold Trondhjem 19 år
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 14/11/1863 10 ek. Gunvald Olsen [Hildeeie] Nes, Hallingdal 32 år Berit Olsdatter [Granhullet SA 33 år
Lekkje Vang Min. 6 Vang 15/11/1863 16 Halvor Arnesen  [Helle] V  31 år Sigrid Jørgensd  [Bakko] Hemsedal 29 år
Lekkje N Aurdal M 8 Nord-Aurdal 9/12/1863 8 Christian Larsen Lundeie Biri 19 år Marit Ulriksd Hilmen NA 32 år
Lekkje V Slidre M 2 V Slidre 9/4/1864 9 Fredrik Fredriksen Tynset prgj. 35 år Vilhelmine Fredriksdatter   29 år
Lekkje V Slidre M 2 V Slidre 16/4/1864 10 Ole Olsen [Jolem] Hemsedal 30 år Ingeborg Ingebretsdatter [Øraker] VS 17 år
Lekkje S Aurdal M 6 Reinli 1/7/1864 3 Ole Eriksen [Pikhaug] SA 23 år Kristine Ammundsdtr [Finsrud] Gausdal 30år
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 25/7/1864 6 Hans Madsen [Granumseie] Søndre Land 27 år Marit Johansdtr [Haugerud] SA 26 år
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 25/7/1864 5 Ole Aslaksen [Tollefsrudeie] SA 28 år Agnette Olsdtr [Sørli] Land 22 år
Lekkje N Aurdal M 8 Nord-Aurdal 14/8/1864 27 ek. Ole Anfindsen Garlieie Gol, Hallingdal 51 år Kirsti Thorstend Fladagereie NA 23 år
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 26/9/1864 8 Magnus Olsen [Løkken] Arvika, Sverige 25 år Thora Olsdtr Vegamotet SA 28 år
Lekkje N Aurdal M 8 Nord-Aurdal 3/11/1864 31 Johan Anton Christiansen Fauchald Østre Toten 28 år Olia Helgesd Skaveldsletten NA 24 år
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 14/3/1865 1 Nils Syversen [Skartlien] Torpa, Nordre Land 37 år Inger Haraldsdtr [Garthhuus] SA 22 år
Lekkje N Aurdal M 8 Nord-Aurdal 2/4/1865 9 Elling Hansen Mitegge Gran 24 år Marit Larsd Ulnæseje NA 26 år
Lekkje Vang Min. 6 Vang 19/6/1865 8 Peder Pedersen [Odnæs] S. Land 47 år Caroline Dorthea Hansen   V 24 år
Lekkje N Aurdal M 8 Nord-Aurdal 24/7/1865 20 Arne Larsen Stenseth E 31 år Mari Hansd [Tvete] Ål, Hallingdal 20 år
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 13/10/1865 7 Daniel Nilsen Värmland, Sverige 29 år Gunhild Olsdtr [Slimsa] SA 23 år
Lekkje Ø Slidre M 1 Ø Slidre 24/10/1865 8 Gulbrand Østensen [Tøndrumseie] N Land 24½ ¨år Berit Nilsdtr [Dale] ØS 32½ år
Lekkje N Aurdal M 8 Nord-Aurdal 19/11/1865 28 ek. Nils Pedersen [Lykken] Hemsedal 67 år Berit Olsd [Sæter] NA 40 år
Lekkje N Aurdal M 8 Nord-Aurdal 25/1/1866 1 Halvor Olsen Gol 26 år Marit Nilsd [Breiseth] NA 18 år
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 7/7/1866 2 Erik Thorkelsen [Elsrudeie] Ådal 20 år Gunhild Arnesdtr [Brenna] SA 20 år
Lekkje Ø Slidre M 1 Ø Slidre 2/9/1866 9 Ole Olsen [Lundeeie] Ådal 20½ år Anne Eriksd [Mørstad] ØS 30 år
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 30/11/167 4 ek. Kristian Eriksen [Jøste] Biri 45 år Anne Pedersdtr [Piltingsrud] SA 43 år
Lekkje S Aurdal M 5 Bagn 25/4/1867 4 Elling Eriksen [Vold] SA 24 år Kari Olsdatter [Galdstad] Vågå 24 år
Lekkje S Aurdal M 6 Reinli 4/5/1867 4 Anders Mikkelsen [Snartum] SA 25 år Marthe Hansdtr [Fremstad] Biri 25 år
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 11/5/1867 5 Jakob Haraldsen [Garthuus] SA 28 år Olea Olsdtr [Lien] Norderhov 27 år
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 12/6/1867 6 Anders Kristofers Gjelde Norderhov 24 år Inger Tonette Hansdtr Grimsrud SA 20 år
Lekkje Vang Min. 7 Vang 24/6/1867 10 Syver Ingbaldsen  [Bakken] Hemsedal 29 år Ingeborg Pedersdatter [Kattevold] V 29 år
Lekkje S Aurdal M 5 Bagn 27/6/1827 7 ek. Engebret Andersen [Haugerudhagen] Ådal (Sokna?) 41 år Ingeborg Eriksdtr [Kalskoteie] SA 40 år
Lekkje S Aurdal M 5 Bagn 27/7/1867 9 Østen Olsen Fjeld E 33 år Inger Matea Evensdatter [Madsstuen] Nordre Land 25 år
Lekkje N Aurdal M 8 Nord-Aurdal 11/10/1867 21 fogedfullm. Hans Andreas Lund Mandal 27 år jomfru Kari Dahle NA 24 år
Lekkje Ø Slidre M 1 Ø Slidre 30/1/1868 1 Peder Axelsen [Kraby] Ø Toten 21½ år Ragnild Olsdt [Strande] ØS 28¾ år
Lekkje Vang Min. 7 Vang 8/3/1868 3 Johannes Nielsen  [Øvstethun] Årdal 24½ år Anne Knudsdatter  [Eltuns Eiet] V 32 år
Lekkje Ø Slidre M 1 Ø Slidre 8/6/1868 10 Ole Nilsen [Moen] ØS 31¼ år Gunvor Olsdt Alfstad Hemsedal 29½ år
Lekkje Vang Min. 7 Vang 15/7/1868 11 Hans Larsen  [Østrødningen] Søndre Land 26 år Margrethe Olsdatter [Jevne Eie] V 37 år
Lekkje N Aurdal M 8 Nord-Aurdal 8/10/1868 28 landhandler Otto Sønsthagen Åmot, Hedmark 22 år frøken Thora Biørn Leksvik 17 år
Lekkje V Slidre M 3 V Slidre 1/11/1867 13 Jakob Finkelsen [Haugen] VS 35 år Liv Tostensd [Jorde] Hallingdal 21 år
Lekkje Ø Slidre M 1 Ø Slidre 5/1/1869 2 ek. Ole Andersen Nes, Hedmark 42¾ år Seborg Nilsdt [Røine] ØS 46¾ år
Lekkje S Aurdal M 5 Bagn 6/1/1859 3 ek. Mathias Kristiansen [Bakkene] Vardal 30 år Ingrid Olsdr Lien SA 38 år
Lekkje N Aurdal M 8 Nord-Aurdal 2/4/1869 4 Ole Mikkelsen Solbrækken E 26 år Guro Pedersd Tvedt Gol 16½ år
Lekkje S Aurdal M 6 Reinli 3/4/1869 1 Andreas Hanssen Hauga Norderhov 31 år Kari Halvorsdr Klavebraaten SA 30½ år
Lekkje V Slidre M 3 V Slidre 3/4/1869 9 Ivar Olsen [Riste] Hemsedal 31 år Eli Ingvaldsd [Grøv] Hemsedal 24 år
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 27/12/1869 6 Tosten Knudsen Bergsundeie Ådal 19 år Gunild Marie Hansdtr Langbraaten SA 18 år
Lekkje N Aurdal M 8 Nord-Aurdal 28/1/1870 2 Martin Andersen Klæstadeie Jevnaker 22 år Siri Pedersd [Rusten] NA 26 år
Lekkje Ø Slidre M 1 Ø Slidre 7/4/1870 1 Knud Olsen Jolem Hemsedal 26 år Kari Olsdatter [Rudi i Hegge] ØS 28 år
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 2/7/1870 3 Andreas Hanss Skonordeie Biri 1847 Kristine Kristofersdt Hougnereie Nordre Land 1843
Lekkje Vang Min. 7 Vang 2/7/1870 9 Ole Evensen  [Grindalshaugen] Gol 1848 Christine Olsdatter  [Nordsveen] V 1850
Lekkje Vang Min. 7 Vang 9/7/1870 4 Alexander Petterson [Udevalla] Sverige 1841 Randi Eriksdatter  [Kvale] V 1838
Lekkje S Aurdal M 5 Bagn 18/7/1870 4 Erik Sevatsen Sørli [f.Veslegard] Ål, Hallingdal 13/8/1823 Thore Eriksdr Sørflatdalen SA 8/1843
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 3/9/1870 5 Arne Nilsen (Olsen) Næseie Ådal 20 år Anne Olsdr Strømseie SA 24 år
Lekkje V Slidre M 3 V Slidre 5/11/1870 21 Haavel Tostensen [Moldstad] Gran 37 år Anne Jakobsd [Moeeie] VS 22 år
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 6/4/1871 2 Thor Tollefs Nubgaard Ål, Hallingdal 30/10-1840 Karoline Olsdr Odden SA 4/1-1848
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 7/5/1871 3 Peder Torkelsen Elsrudeie Ådal 15/1-1845 Gunild Hansdr Høgloft SA 20/11-1845
Lekkje S Aurdal M 5 Bagn 9/6/1871 3 Ole Thomassen Skarasæter SA 16/12/1847 Ingeborg Andrine Nilsdr Øibakken Nordre Land 17/4-1844
Lekkje Ø Slidre M 1 Ø Slidre 20/6/1871 15 Johannes Axelsen Rognebyeie Ø Toten 27 år Marit Jonsdatter Vindingstadeie ØS 20 år
Lekkje Ø Slidre M 1 Ø Slidre 19/7/1871 17 Carl Johan Andreassen Alingsås, Sverige 35 år Marit Johannesdatter Berg ØS 22 år
Lekkje N Aurdal M 8 Nord-Aurdal 23/7/1871 17 Jonas Christian Johannesen Vesterland, Sverige 27 år Sidsel Olsd [Rudlangeie] NA 27 år
Lekkje S Aurdal M 5 Bagn 10/10/18/71 7 Iver Arnesen Kold [f.Erlandshaugen] SA 16/3-1844 Anne Johanne Johannesdatter Klæbo Brønnøy 24/2-1837
Lekkje N Aurdal M 8 Nord-Aurdal 6/2/1872 6 Even Anton Davidsen [Kalrudstadeie] Gausdal** 22 år Barbro Olsd [Thon] E 27 år
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 11/3/1872 1 Ole Sevatsen Kleven Ål, Hallingdal 14/5/1842 Marie Haraldsdr Nordgrov SA 3/5/1851
Lekkje V Slidre M 3 V Slidre 11/4/1872 5 Iver Knudsen [Brække] Voss 30 år Anne Johnsdatter [Kaarstad] VS 22 år
Lekkje N Aurdal M 8 Nord-Aurdal 5/5/1872 16 Taale Olsen Aarvold Nes, Hedmark 23 år Kari Olsd [Næseie) NA 25 år
Lekkje Ø Slidre M 1 Ø Slidre 20/5/1872 9 Martinus Kristensen [Norstadeie] Stange 50 år Marit Engebretsdatter [Strande] ØS 43 år
Lekkje S Aurdal M 6 Reinli 25/5/1872 4 Ole Trondsen Skinderud SA 20/10-1842 Birgit Olsdr Stave Ål, Hallingdal 9/2-1845
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 20/6/1872 4 Jesper Eriksen Holte Ådal 23/3-1837 Berte Marie Haraldsdr Haugsrud SA 26/10-1844
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 14/7/1872 3 Erik Olsen Landsendhaugen [f.Øverli] Øyer 14/12-1841 Rønnaug Knudsdr Landsendhaugen SA 27/5-1842
Lekkje V Slidre M 3 V Slidre 21/7/1872 7 Martinus Olsen [MelbyeEie] Biri 30½ år Emilie Christiansd [Hannestad] Røyken 25½ år
Lekkje N Aurdal M 8 Nord-Aurdal 20/8/1872 26 proprietær Petter Lorentzius Larsen Amerika 39 år frøken Ingebor Astrup NA 26 år
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 29/9/1872 5 Ole Erlingsen Kaarstueie Nes, Hallingdal 16/5-1849 Marit Eriksdr Vestrumhagen SA 2/4-1849
Lekkje N Aurdal M 8 Nord-Aurdal 3/10/1872 33 Peter August Skro Sverige 33 år Ingebor Nilsd Myhre V  26 år
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 23/11/1872 9 Ole Olsen Gravli Ådal 7/7-1823 Kirsti Andersdr Røang SA 21/4-1848
Lekkje N Aurdal M 8 Nord-Aurdal 2/12/1872 32 Petter Gulbrandsen [Øxneeiet] Søndre Land 19 år Sønnef Helgesd [Brenden] E 28 år
Lekkje N Aurdal M 8 Nord-Aurdal 18/12/1872 34 ek. Lensmand Thore Hansen Soleglad Lesja 48 år frøken Betsy Christine Dahl Vadsø 26 år
Lekkje V Slidre M 3 V Slidre 27/12/1872 10 Lars Olsen Frøen Aker 48 år ek. Marith Alfsd [Hovi] VS 50 år
Lekkje N Aurdal M 8 Nord-Aurdal 28/12/1872 38 John Simensen [Mitskogen] Nord Fron 30 år Mathia Olsd [Holibakken] Øyer 17 år
Lekkje S Aurdal M 5 Bagn 19/6/1873 3 skoleholder Mikkel Thorvald Olsen Skjeberg, Nes, Hall 21/2-1843 Anna Syverine Olsdr Sørbøen SA 10/2-1854
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 23/9/1873 9 Bernhard Theodor Kjækstad Røyken 1/4-1838 Olava Haraldsdr Haugsrud SA  
Lekkje N Aurdal M 8 Nord-Aurdal 19/10/1873 15 Gudbrand Kristiansen [Krabrud] Ringsaker 30 år Guri Bjørnsd [Glademseje] NA 22 år
Lekkje V Slidre M 3 V Slidre 26/12/1873 15 Christian Poulsen Lie Aurskog 26 år Thora Evensdatter [Haaverud] VS 23 år
Lekkje N Aurdal M 8 Nord-Aurdal 28/12/1873 27 Martin Johansen Gran 1850 Berit Andersd [Sætereje] NA 1848
Lekkje S Aurdal M 5 Bagn 29/12/1873 11 Gudbrand Andreassen Sveinedokken SA 4/3-1850 Oline Marie Hansdr Bergseie Søndre Land 30/10-1852
Lekkje S Aurdal M 5 Bagn 3/1/1874 1 Ole Hansen Listerudlien SA 11/4-1849 Pernille Thoresdr Bølien Lesja 6/7-1849
Lekkje S Aurdal M 5 Bagn 3/1/1874 2 Kristen Johannesen Nørstelieie Nordre Land 2/11-1849 Marit Arnesdatter Thorsrudløkken SA 31/3-1855
Lekkje N Aurdal M 8 Nord-Aurdal 5/1/1874 1 pastor Hans Henrik Christian Borchrevink Vardal 26 år frøken Anne Johanne Astrup Grue 26 år
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 25/1/1874 1 Anders Olsen Oren Gran 16/11-1834 Anne Marie Arnesdr Ammundsplassen SA 1-1847
Lekkje N Aurdal M 8 Nord-Aurdal 25/1/1874 2 Nils Nilsen [Nordstrand -f.Brænd] Gol 27 år Maria GortheaOlsd [Kulterstad] NA 27 år
Lekkje V Slidre M 3 V Slidre 7/3/1874 2 Ole Olsen Strand Hallingdal 31 år Marit Jensd [Reienseie] VS 23 år
Lekkje Vang Min. 7 Vang 17/3/1874 5 Simon Vilhelmsen  [DvergstenEie] Gran 1851 Ingeborg Olsdatter  [Øie Eie] V 1857
Lekkje N Aurdal M 8 Nord-Aurdal 6/4/1874 7 Johannes Johannesen [Sæbueje] NA 41 år Johanne Johannesd [Snedkerhaugen] Vardal 34 år
Lekkje Vang Min. 7 Vang 6/4/1874 7 Carl Andreas Syvardsen Kristiania 1848 Marit Nielsdatter  [Skogstad Eie] V 1843
Lekkje N Aurdal M 8 Nord-Aurdal 22/4/1874 5 Christian Hansen [Bjørnstad] Hurdal 26 år Sigri Olsdatter [Strandeje] NA 30 år
Lekkje Ø Slidre M 1 Ø Slidre 23/4/1874 11 Nils Ellefsen Ulvik, Hardanger 39 år Sidsel Nilsdatter [Jørstad] ØS 33 år
Lekkje N Aurdal M 8 Nord-Aurdal 2/5/1874 10 Carl Thomassen Sverige 33 år Rangdi Nilsd [Vestrebøeje] NA 27 år
Lekkje Vang Min. 7 Vang 4/6/1874 10 Knud Knudsen  [Syltevik] Stranda 1848 Sigrid Endresdatter  [Ellingbø] V 1852
Lekkje Vang Min. 7 Vang 7/7/1874 15 Amund Jørgensen Gjeilbaaren Voss 26/10-1837 Ingri Olsdatter  [Bøe Eie] V 1845
Lekkje N Aurdal M 8 Nord-Aurdal 12/7/1874 24 ek.  Ole Pedersen Åmot, Hedmark 48 år Anne Olsd [Næseje -f.Granumseje] NA 32 år
Lekkje N Aurdal M 8 Nord-Aurdal 25/10/1874 35 Ole Sigvart Pedersen [Koldstad] Romerige 25 år Ragnild Olsdatter [Strandeje] NA 44 år
Lekkje N Aurdal M 8 Nord-Aurdal 24/11/1874 36 Even Johannesen [Molen] Nes, Hallingdal 31 år Siri Andersd [Loe] NA 19 år
Lekkje V Slidre M 3 V Slidre 24/11/1874 22 Hans Christian Hansen  Kristiansand 35 år Marith Johnsdatter [Ølken] VS 19 år
Lekkje N Aurdal M 8 Nord-Aurdal 30/11/1874 38 Bernt Christian Pedersen [Berg Røsteeie] Nordre Land 22 år Kari Knudsd [Lyseng] NA 31 år
Lekkje N Aurdal M 8 Nord-Aurdal 27/12/1875 42 Amund Amundsen Stange 1837 Marthe Andersd [Stænde] NA 1847
Lekkje N Aurdal M 8 Nord-Aurdal 17/1/1875 2 ek. Hans Olsen Trøim Hemsedal 70 år Seborg Olsd [Bøe] NA 54 år
Lekkje N Aurdal M 8 Nord-Aurdal 7/6/1875 16 Arne Eriksen Revling NA 1840 Kirsti Knudsd Ruud Nes, Hallingdal 1855
Lekkje S Aurdal M 5 Bagn 1/9/1875 7 Ludvig Theodor Karlsen Mo Høland 12/8-1834 Kristine Nilsdtr Haugsengen E 13/4-1845
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 15/10/1875 5 Kristian Gulbransen Tandberg Norderhov 5/1-1822 Anne Marie Waagaard SA 7/5-1851
Lekkje S Aurdal M 5 Bagn 8/12/1875 11 Anders Eriksen Smedsrud SA 5/4-1845 Olava Kristoffersdtr [Løvmoen] Nordre Land 26/5-1854
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 13/5/1876 4 Kristian Østensen Haugseie Søndre Land 19/7-1852 Berthe Maria Iversdtr [Hareviken] SA (14/8-1850)
Lekkje S Aurdal M 7 Hedalen 18/11/1876 11 Peder Jensen [Aslaksrudeie] Norderhov 13/1-1856 Anne Olsdr [Maurelien] SA 1850
Lekkje V Slidre M 3 V Slidre 30/12/1876 26 Ole Haldorsen [Vika] VS 20 år Guri Halvorsdatter Gol 20 år
Lekkje S Aurdal M 8 Reinli 16/2/1877 2 Harald Ellingsen [Fremgaarden] SA 1854 Ingeborg Olsdtr [Rotneim] Gol 29/6-1842
Lekkje S Aurdal M 8 Begnadalen 12/3/1877 6 Lars Larsen Schlytter Østre Toten 20/1-1834 Ingri Knudsdtr [Tronhus] SA 24 år
Lekkje S Aurdal M 8 Hedalen 18/3/1877 8 Ivar Johnsen [Jenserud Ruste] SA 28/4-1845 Berthe Hansdtr [Skagneseie] Ådal 29/11-1854
Lekkje S Aurdal M 8 Hedalen 31/3/1877 10 ek. Daniel Nilsen [Engen] Sverige 21/3-1836 Thore Andersd [Strømslien] SA 22/9-1849
Lekkje N Aurdal M 9 Nord-Aurdal 3/4/1877 9 Nils Nilsen Ulsrud [Braastadeie] Vardal 1855 Inger Christine  Olsd [Leira-Maanumeie] NA 1858
Lekkje S Aurdal M 8 Begnadalen 28/4/1877 11 ek. Even Amundsen Østberg  Ringsaker 7/3-1818 Sigri Jøgersdtr [Tollevsrud] SA 46 år
Lekkje V Slidre M 3 V Slidre 19/6/1877 9 Thron Nilsen [Raabølle] VS 27 år Liv Eriksdatter [Ristebraaten] Hemsedal 25 år
Lekkje S Aurdal M 8 Hedalen 24/6/1877 17 Anders Olsen [Storruste] SA 1850 Ragnhild Veggersdtr [Gravli] Ådal 1849
Lekkje N Aurdal M 9 Nord-Aurdal 30/6/1877 19 Lars Johannesen [Ovren] Østre Toten 1849 Andrea Eriksd [Revling] NA 1849
Lekkje N Aurdal M 9 Nord-Aurdal 1/7/1877 20 Ole Hansen [Purkestadeie] Hemsedal 1849 Jørand Olsd [Ulnæseie] NA 1851
Lekkje N Aurdal M 9 Nord-Aurdal 26/12/1877 29 Johan Hansen [Bjørnelien] Søndre Land 1858 Sigri Olsd [Oset] NA 1853
Lekkje N Aurdal M 9 Nord-Aurdal 4/1/1878 2 Anders Andersen [Kleppe] Holmedal, Fjaler 1850 Gunhild Olsd [Blankebakke] NA 1847
Lekkje S Aurdal M 8 Hedalen 7/2/1878 2 Johannes Larsen [Tollefsrud] Modum 34 år Gunhild Marie Pedersdtr [Tollefsrud] SA 26 år
Lekkje N Aurdal M 9 Nord-Aurdal 30/5/1878 13 skolelærer Trond Ivers [Grøndalen] Hemsedal 1851 Helene Nilsd [Elstangen] Hole, Ringerike 1854
Lekkje N Aurdal M 9 Nord-Aurdal 26/6/1878 18 landhandler Edward Weimoth Skoger 1850 frøken Julie Fredrikke Guldbrandsen Hurdal 1861
Lekkje S Aurdal M 8 Begnadalen 27/6/1878 22 Gulbrand Vaagaard SA 25 år Thea Lovise Bjøre Krødsherad 20 år
Lekkje V Slidre M 3 V Slidre 2/7/1878 7 Christen Pedersen Bremer Hafslo 25 år Ingri Gulliksdatter Teigstolen VS 26 år
Lekkje N Aurdal M 9 Nord-Aurdal 26/8/1878 20 Johan Nilsen [Ringstadeiet] Søndre Land 1859 Aaste Eriksd [Midtstrandeiet] NA 1848
Lekkje S Aurdal M 8 Bruflat 11/9/1878 25 Kristian Hansen [Gjevleeie] Nordre Land 24/4-1831 Inger Knudsdtr [Bruflateie] E 28 år
Lekkje Vang Min. 7 Vang 16/10/1878 10 ek Andreas Jensen   Luster 23/12-1850 Ingeborg Larsdtr Svien V 1847
Lekkje Ø Slidre M 2 Ø Slidre 20/12/1878 13 Martin Kristiansen [Skramstad] Ø Toten 22 år Kari Andersdatter [Hovi] ØS 25 år
Lekkje V Slidre M 3 V Slidre 27/12/1878 11 Albert Mathias Brock Hardanger 11/3-1848 Petra Claudine Elisabeth Printz Lands prgj 11/9-1852
Lekkje S Aurdal M 8 Bruflat 8/2/1879 3 Knud Olsen Christianslund NA 27 år ek. Inger Marthea Eriksdtr Fjeld Nordre Land 35 år
Lekkje S Aurdal M 8 Bruflat 15/3/1879 6 Ole Østensen [Solbergeie] E  1853 Karoline Hansdtr Kapperudeie Nordre Land 1859
Lekkje S Aurdal M 8 Begnadalen 14/4/1879 12 Ole Johnsen [Gamlemoen] SA 1854 Olava Olsdtr [Gudbjøreie] Ådal 1856
Lekkje S Aurdal M 8 Hedalen 26/4/1879 14 Harald Olsen [Aaslibraaten] SA 1847 Ingeborg Johnsdtr [Tryterud] Krødsherad 1836
Lekkje S Aurdal M 8 Bruflat 14/5/1879 16 Hans Kristoffersen Løvmoen Nordre Land 1850 Østine Østensdtr [Smelhus] E 1853
Lekkje N Aurdal M 9 Nord-Aurdal 29/5/1879 10 Nils Karlsen Ringsaker 1855 Guri Olsd Bjørgum NA 1852
Lekkje Vang Min. 7 Vang 17/6/1879 8 Melchior Skjeldrup Monsen  [Ottum] Luster 9/12-1851 Marit Wilhelmsdatter  [Oldre] V 31/12-1855
Lekkje Ø Slidre M 2 Ø Slidre 14/9/1879 17 Haakon Kaaresen [Grøte af Lærdal] Lærdal 38 år Kari Ingebretsdatter [Bø af Lærdal] Lærdal   24 år
Lekkje Vang Min. 7 Vang 27/9/1879 9 Lars Johan Magnussen Sverige 29/8-1830 Berit Andersdtr  [Oxhovd er Røine] ØS 12/6/1847
Lekkje Vang Min. 7 Vang 24/10/1879 11 Ole Jørgensen  [Øilo Eie] V 21/4-1858 Anna Paulsdatter  [Skillestad] Sogndal 3/10-1852
Lekkje N Aurdal M 9 Nord-Aurdal 26/12/1879 22 John Olsen [Fekene] Hemsedal 1857 Sigri Andersd [Rognaas] NA 1857
Lekkje V Slidre M 3 V Slidre 27/12/1879 22 Ole Nilsen [Øjberget] Skiaker (Skjåk) 24 år Kari Olsdatter [Næsja] VS 26 år27/12/1879
Lekkje Vang Min. 7 Vang 28/1/1880 4 Martin Andreassen  [Wettre Eie] Asker 16/10-1852 Gro Nilsdatter [Alfstad] ØS 8/8-1853
Lekkje S Aurdal M 8 Sør-Aurdal 12/2/1880 5 handelsbetjent Petter Madsen Drammen 1840 Mathea Iversdtr [Hagen] SA 1860
Lekkje N Aurdal M 9 Nord-Aurdal 1/4/1880 9 Ole Olsen [Dahl] NA 1845 Kari Levorsd [Klanten] Gol 1855
Lekkje Vang Min. 7 Vang 15/4/1880 11 Johan Mathiassen [Øikan] Vardal 14/10-1849 Marit Helgesdt  [Søndre Bøe] V 10/9-1850
Lekkje S Aurdal M 8 Sør-Aurdal 24/4/1880 19 Ole Jensen [Røang] Nordre Land 1854 Marit Knudsdtr [Røang] SA 1857
Lekkje N Aurdal M 9 Nord-Aurdal 14/6/1880 19 ek. Halvor Christoffersen Gran (f.Nes,Akersh.) 1844 Inge Nilsd [Sunde] NA 1857
Lekkje Vang Min. 7 Vang 15/6/1880 18 Ole Olsen Nordsveen [f Grøndalen] Hemsedal 1/1-1844 Ingeborg Johannesdatter  [Nordland] V 1/3-1856
Lekkje V Slidre M 3 V Slidre 19/6/1880 14 Ole Kristian Martinsen [Glemmestad]** Østre Toten 27 år Anne Knudsd [Skrøviken] VS 21½ år
Lekkje Vang Min. 7 Vang 10/7/1880 25 Ole Jøgersen  [Prestegaardeie] V 5/8-1852 Anne Karine Jørgensd [Egebrok] Kvinesdal 26/11-1860
Lekkje N Aurdal M 9 Nord-Aurdal 19/7/1880 26 Andreas Johannesen [Bjørnstad] (**) Nes, Hedmark 1859 Inga Halvorsd [Bondeli] NA 1849
Lekkje S Aurdal M 8 Sør-Aurdal 19/7/1880 27 Andreas Andersen [Lien] Jevnaker 1860 Olava Iversdtr [Næseie]   1865
Lekkje V Slidre M 3 V Slidre 28/12/1880 23 Knud Olsen Grøndal Hemsedal 39 år Ingeborg Olsdatter Førrestraa VS 24 år
Lekkje S Aurdal M 8 Sør-Aurdal 29/12/1880 39 Ole Olsen [Øverby f.Skalshaugen] SA 1855 Hellene Maria Olsdtr [Nerbyengen] Østre Toten 1851
Lekkje N Aurdal M 9 Nord-Aurdal 30/12/1880 36 Martinius Larsen Aalset Biri 1852 Gunhild Olsd Anmarkrud NA 1854
Lekkje Ø Slidre M 2 Ø Slidre 7/1/1881 1 Gudbrand Knudsen [Nordtorp] Øyer [f. ØS] 12/9-1851 Guri Nilsdtr [Mørstad] ØS 28/5-1857
Lekkje N Aurdal M 9 Nord-Aurdal 17/1/1881 1 Ole Kristian Olsen [Hofseie] Søndre Land 1858 Jørand Olsd [Oset] NA 1846
Lekkje Vang Min. 7 Vang 9/3/1881 5 Hans Olsen  [Bjørge-Eie] Vardal 24/11-1854 Berit Olsdatter  [Mosager} V 25/3-1857
Lekkje V Slidre M 6 Røn 19/4/1881 1 Ole Johnsen [f Skrøvikeie] VS 1853 Christine Mariane Wang Eid (Nordfjord] 1860
Lekkje N Aurdal M 9 Nord-Aurdal 21/4/1881 15 ek. Knud Henriksen [Berg] NA 1835 Marit Larsd [Fodnæs - (f.Holto)] Ål 1842
Lekkje N Aurdal M 9 Nord-Aurdal 16/6/1881 25 ek. agent Fredrik Emil Nilsen Borre 1842 frøkren Anna Margrete Hansen NA 1852
Lekkje S Aurdal M 8 Sør-Aurdal 2/7/1881 22 Ole Knudsen [Byfuglien] E  1854 Inger Kristiansdtr [Jøranlien] Nordre Land 1855
Lekkje S Aurdal M 8 Sør-Aurdal 11/7/1881 23 Hans Johansen [Engumjordet] Nordre Land 1855 Olea Olsdtr [Storruste] SA 1857
Lekkje S Aurdal M 8 Sør-Aurdal 10/10/1881 26 Nils Hellerud Biri 1850 Kristine Larsdtr [Kirkeberg] SA 1855
Lekkje S Aurdal M 8 Bagn 2/11/1881 32 Lauritz Kristiffersen [Olsonplass] SA 1850 Inger Mikkelsdtr [Hognereie] Nordre Land 1850
Lekkje S Aurdal M 8 Bruflat 27/11/1881 33 ek. Nils Olsen Thomle Nordre Land 1838 Hellene Andreasdatter [Fladødegaardeie] E 1855
Lekkje V Slidre M 6 Røn 8/12/1881 6 Einar Endresen [Rebne f.Jolem] Hemsedal 1853 Ingeborg Endresdatter [Landsrud] VS 1845
Lekkje Vang Min. 7 Vang 14/12/1881 16 Ole Ludvig Olsen [paa Kvale, f Kværnes pgj] Averøy 1/1-1862 Ingeborg Johnsdt Kvale V 2/2-1857
Lekkje N Aurdal M 9 Nord-Aurdal 17/12/1881 45 landhandler Ole Knudsen [Tuff] Gol 1850 Rangdi Monsd [Rudlang] NA 1865
Lekkje S Aurdal M 8 Bruflat 27/12/1881 36 Olaus Østensen [Midthus] E 1860 Berte Matia Andreasdtr [Tomlevolseie] Nordre Land 1855
Lekkje Vang Min. 7 Vang 31/12/1881 17 Hans Eriksen  [Vivelstad] Lier 24/3-1834 frøken Emilie Therese Kilde Kristiania 1/8-1835
Lekkje S Aurdal M 8 Bagn 17/1/1882 3 møller Magnus Andreassen Norderhov 1860 Marith Hansd [Kirkeberg] SA 1854
Lekkje N Aurdal M 9 Nord-Aurdal 27/3/1882 unum Ole Hansen [Gravlimoen] Ådal 1858 Kari Olsd [Klosbøle] NA 1847
Lekkje S Aurdal M 8 Begnadalen 9/4/1882 10 Johan Adolf Peterson Värmland, Sverige 1855 Karen Johnsdtr Pilringsrudeie SA 1859
Lekkje V Slidre M 6 Røn 1/5/1881 2 Trond Engebretsen [Skjærpingen f.Jolem] Hemsedal 1849 Anne Henriksdatter [Tildemsviken] NA 1851
Lekkje S Aurdal M 8 Reinli 22/6/1882 19 Martin Halfdan Tandberg Norderhov 1856 Anne Olsdtr [Rustøeie] SA 1855
Lekkje N Aurdal M 9 Nord-Aurdal 23/7/1882 24 Erik Levordsen [Næseie] NA 1855 Thea Karoline Larsd [Vogstadeie] Nes, Romerike 1853
Lekkje N Aurdal M 9 Nord-Aurdal 9/8/1882 25 Halfdan Thorsen Friman Heyerdahl Vadsø 1859 frøken Marie Augusta Hansen NA 1859
Lekkje Vang Mini 8 Vang 12/9/1882 9 Christian Haakensen Harstadbakken Ø. Toten 2/1-1852 Marit Evensdatter Myjreeie V 3/10-1853
Lekkje S Aurdal M 8 Hedalen 4/11/1882 28 Iver Olsen [Tokerudeie] Gran 1852 Gurine Arnesdtr [Jøranby] SA 1849
Lekkje N Aurdal M 9 Nord-Aurdal 16/11/1882 29 Iver Olsen   Lærdal 1852 Ingri Nilsd Fossebraaten NA 1854
Lekkje S Aurdal M 8 Begnadalen 27/12/1882 35 ek. Gulbrand Gulbrandsen [Skytterland] SA 1825 Berthe Kristiansdatter Søndre Land 1848
Lekkje S Aurdal M 8 Sør-Aurdal 16/1/1883 2 Andreas Andreassen [Vaslieie] Nordre Land 1853 Inger Kristiana Andersdtr [Solbergeie] E 1838
Lekkje S Aurdal M 8 Begnadalen 27/1/1883 4 Ole Andreas Larsen  Nordre Land 1860 Anne Nilsdtr [Haugsengene] E 1854
Lekkje S Aurdal M 8 Bruflat 28/4/1883 11 Ole Magnussen  [f.Hovindsholmeie] Nes, Hedmark 1858 Inger Engebretsdatter [Ruse] E 1859
Lekkje N Aurdal M10 Strand 2/5/1883 1 Jørgen Mikkelsen [Krogstadengen] Dovre 1850 Anne Knutsdtr Rye NA 1857
Lekkje V Slidre M 6 Røn 15/5/1883 1 Peder Torgersen [Heimdal f.Nesteeie] VS 1862 Oline Endresdt [Rebne] Hemsedal 1860*
Lekkje N Aurdal M13 Aurdal 7/6/1883 2 Johan Chr Wetlesen Porsgrunn 1854 frøken Sophie Frydenlund NA 1857
Lekkje N Aurdal M13 Aurdal 16/6/1883 3 Einar Frithjof Biørn Leksvik 1857 frøken Anne Margrethe Sørum NA 1862
Lekkje Høre Mini 9 Høre 22/6/1883 3 Arne Knudsen Myhre [f Finset] Hemsedal 22/11/1861 Anne Larsdt Vente [Grøndalseie] Hemsedal 10/4-1857
Lekkje S Aurdal M 8 Begnadalen 30/6/1883 20 Johannes Mikkelsen [Landsendhaugen] SA 1857 Anne Thorine Ingebretsdtr Ådal 1860
Lekkje S Aurdal M 8 Bagn 5/7/1883 21 Harald Gulbrandsen [Bruflateie] E 1856 Karen Helene Larsdtr [Stuvengen] Nordre Land 1862
Lekkje N Aurdal M13 Aurdal 10/7/1883 5 Andreas Andersen Søndre Land 1860 Liv Halvorsd [Braaten] NA 1861
Lekkje N Aurdal M13 Aurdal 15/8/1883 6 Oluf Kristian Stray Kristiansand 1855 frøken Sofie Elisabeth Hansen NA 1861
Lekkje N Aurdal M13 Aurdal 19/9/1883 7 Kristian Fredrik Nergaard Heyerdahl Namdal 1860 frøken Ragnhild Aabel Nes, Romerike 1862
Lekkje S Aurdal M 8 Bruflat 1/10/1883 28 skolelærer Johannes Pedersen [Berg] Hole, Ringerike 1856 Siri Gulbrandsdatter [Fjeld midtre] E 1857
Lekkje S Aurdal M 8 Bagn 13/10/1883 31 Gullik Arnesen [Sletten-Solbergeie] E 1861 Augusta Andersdtr [Rognstadeie] Østre Toten 1846
Lekkje V Slidre M 5 Lomen 23/10/1883 4 Hans Olsen [Myklebøeie] V Gausdal 1855 Sigrid Knutsdt [Ringestadeie] VS 1858
Lekkje S Aurdal M 8 Hedalen 10/11/1883 36 Kristoffer Andersen [Ildjarnstadhaugen] Ådal 1855 Anne Marie Olsdtr [Bagnsbergene] SA 1858
Lekkje S Aurdal M 8 Bruflat 10/4/1884 5 Kristian Hansen [Fæleie] Nordre Land 1863 Sigrid Gulbrandsd [Kuleng] E 1858
Lekkje N Aurdal M12 Skrautvål 17/4/1884 2 Martinius Kristoffersen [Revlingseie] Ringsaker 1858 Ingebjørg Johannesdt [Fossebraateneie] NA 1862
Lekkje S Aurdal M 8 Bruflat 1/5/1884 8 Martin Haakensen [Rognstadhagen] Østre Toten 1858 Ingeborg Olsd [Fremgaarden] SA 1854
Lekkje Ø Slidre M 2 Ø Slidre 7/5/1884 11 Hans Monsen [Jemtlandseie] Ringsaker 1860 Ragnhild Andersdtr [Hovi] ØS 1863
Lekkje Vang Mini 8 Vang 18/5/1884 2 Hans Petter Gustafsen Sverige 19/12-1836 Olava Marie Johnsdatter (Vingerseie) N Land 31/8-1847
Lekkje N Aurdal M12 Skrautvål 10/6/1884 3 Ole Andreas Knutsen Søndre Land 1866 Ingebjørg Olsd [Bratvold] NA 1858
Lekkje V Slidre M 4 Slidre 9/7/1884 7 Peder Knudsen [Vikereie f.Hamreeie] VS 1861 Birgit Thorsdt [Joleim] Hemsedal 1847
Lekkje Ø Slidre M 2 Ø Slidre 11/7/1884 14 Svend Eriksen [Alfstad] ØS 1852 Karen Mathea Eivindsdtr [Tondelid] N Land 1864
Lekkje Ø Slidre M 2 Ø Slidre 9/10/1884 15 ek. Johannes Stenersen Lunde N Land 1816 Guri Olsdtr [Melby] ØS 1856
Lekkje Vang Mini 8 Vang 10/10/1884 6 Nils Andreassen Sedal S. Land 1842 Berit Olsdatter Berge V 1862
Lekkje V Slidre M 5 Lomen 18/11/1884 5 Svein Sveinsen [Faarseie] VS 1856 Kristine Kristiansdt [Kvilseie] Nes, Hedmark 1860
Lekkje S Aurdal M 8 Bruflat 26/12/1884 34 Laurits Olsen [Vaalhovdeiet] Nordre Land 1859 Inger Andrine Knudsdtr [Rundborg] E 1861
Lekkje V Slidre M 4 Slidre 27/12/1884 9 Halfdan Pedersen Gjøvik 1857 Berit Brandt [Ølken] VS 1863
Lekkje N Aurdal M13 Aurdal 6/1/1885 1 Paul Hansen [Andvordeie] Lom 1862 Snne Paulsdatter [Aaberg] NA 1862
Lekkje N Aurdal M11 Ulnes 8/3/1885 1 Guttorm Guttormsen [Eikre] Hemsedal 1858 Marit Nilsd [Jodok] Hemsedal 1856
Lekkje N Aurdal M10 Strand 2/4/1885 1 Anders Tollefsen Rye NA 1846 Kari Ingvardsd Rye Hemsedal 1860
Lekkje N Aurdal M10 Strand 2/4/1885 1 Anders Tollefsen Rye NA 1846 Kari Ingvarsd Rye Hemsedal 1860
Lekkje N Aurdal M13 Aurdal 22/4/1885 3 Svend Eriksen [Tufle] Ål, Hallingdal 1853 Tore Olsd [Dahl] NA 1861
Lekkje N Aurdal M10 Strand 7/7/1885 5 Endre Nilsen [Strand f.Bræn] Gol 1853 Berit Olsdtr [Bossum] NA 1852
Lekkje S Aurdal M 8 Bagn 27/8/1885 17 Johannes Nilsen Østre Toten 1858 Sofie Eriksdtr [Ødegaardseie] SA 1853
Lekkje N Aurdal M12 Skrautvål 8/11/1885 5 Ole Hermansen [Fodneseie] Gol 1855 Guri Engebretsdtr [Ranumeie] NA 1855
Lekkje N Aurdal M11 Ulnes 8/11/1885 7 Iver Ingvardsen [Rye] Hemsedal 1855 Anne Halvordsdtr [Opheimseie] NA 1859
Lekkje S Aurdal M 8 Hedalen 28/11/1885 27 Jon Eriksen [Vestrumshagen] SA 1859 Jørand Halgrimsdtr [Haugebraaten] Nes, Hallingdal 1860
Lekkje S Aurdal M 8 Hedalen 27/12/1885 30 ek. Ole Olsen [Gjermundsplads] Flå, Hallingdal 1839 Marit Torstensdtr  SA 1848
Lekkje S Aurdal M 8 Hedalen 27/12/1885 31 Jon Olsen  Nes, Hallingdal 1861 Olea Torgersdtr [Fekjæruste] SA 1859
Lekkje Høre Mini 9 Høre 19/2/1886 2 Tollef Oddsen Vika [f Jolem] Hemsedal 1859 Kristi Olsdtr Vika [f Trøm] Hemsedal 1857
Lekkje V Slidre M 4 Slidre 19/2/1886 0 Tollef Aaddsen [Jolem] Hemsedal 20/2/1859 Kristi Olsdatter [Vika f.Trøym] Hemsedal 26/12/-1857
Lekkje N Aurdal M10 Strand 7/6/1886 2 Knud Johnsen [Grøndalen] Hemsedal 1858 Guri Olsdtr [Rabben] NA 1864
Lekkje S Aurdal M10 Reinli 3/10/1886 2 Syver Knutsen [Haslene] SA 1840 Gunhild Olsdtr [Skagnæseie] Ådal 1858
Lekkje Ø Slidre M 2 Ø Slidre 26/11/1886 15 Peter Andreas Kristiansen [Myhrby] Vardal 1856 Kari Olsdatter [Hovihaugen] ØS 1862
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 10/12/1886 unum Mikkel Arnesen [Øilund] SA 1853 Marit Nilsdtr [Paulsodden] Ådal 1862
Lekkje N Aurdal M13 Aurdal 13/12/1886 10 ek. Hans Nilsen [Mæhlum] Ringsaker 1824 Marit Julsdtr [Strandeie] NA 1863
Lekkje N Aurdal M11 Ulnes 2/1/1887 1 Ole Eriksen [Sundem] NA 1866 Beret Engebretsdtr [Haugen] Hemsedal 1866
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 7/1/1887 3 ek. kirkesanger Jens Eriksen Eidsvoll 1827 Maren Johanne Pedersen Rakkestad 1857
Lekkje V Slidre M 6 Røn 28/4/1887 4 Anders Tollefsen [Jørstad] ØS 6/9-1862 Bergit Pedersdtr [Rogndok f.Jolem] Hemsedal 27/1-1863
Lekkje Ø Slidre M 5 Volbu 10/5/1887 3 Andreas Borgersen Øvre Eiker 1858 Berit Olsdatter [Skatrud] ØS 1866
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 26/5/1887 5 Erik Olsen [Komperud] SA 1852 Gunhild Matea Johannesdtr [Bronereie] Nordre Land 1850
Lekkje N Aurdal M13 Aurdal 21/6/1887 6 Arne Eriksen [Hjelle] NA 1857 Thurid Knudsdtr [Evjen] Nes, Hallingdal 1859
Lekkje N Aurdal M11 Ulnes 24/6/1887 3 Nils Nilsen [Ulsaker] Hemsedal 1854 Kristi Olsdtr [Grøndalen] Hemsedal 1853
Lekkje N Aurdal M10 Strand 28/6/1887 6 ek. Nils Olsen [Hømandberg f.Breidok] Gol 1820 Sigrid Halvorsdtr [Haganæs] NA 1854
Lekkje V Slidre M 5 Lomen 25/7/1887 2 Engebret Tollefsen [Kaarstad f.Lykkja] Hemsedal 1844 Dorthe Tostensdatter [Fedt f Lerolsejde]] V 1851
Lekkje N Aurdal M13 Aurdal 1/8/1887 9 Ole Andreas Johannesen Dotset Vestre Toten 1864 Hilda Gusta Mathiasdtr [Granumseie] Søndre Land 1869
Lekkje N Aurdal M13 Aurdal 25/8/1887 10 Arne Severin Astrup Grue 1859 Ingeborg Laura Vesterbø NA 1863
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 15/10/1887 7 Ole Eriksen Thorsrud SA 1849 Anne Olsdtr [Eikle] Gol 1865
Lekkje N Aurdal M11 Ulnes 30/10/1887 6 Einar Nilsen Ulsaker Hemsedal 1858 Anne Arnesdtr Vik VS 1869
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 9/11/1887 9 ek. Ole Aslaksen [Tronrud] SA 1822 Berte Maria Olsdtr [Tomleeie] Nordre Land 1840
Lekkje V Slidre M 5 Lomen 8/12/1887 5 Aron Andreassen [Hogsäters Församling] Sverige 1854 Marit Julsdatter [Lerholeje] V  1861
Lekkje V Slidre M 4 Slidre 8/12/1887 3 Gullik Olsen [Vika] VS 1862  Berit (Birgit) Engebretsdtr  Hemsedal 9/1-1861
Lekkje N Aurdal M13 Aurdal 18/1/1888 2 ek. Marius Edvard Thorvald Engelschiøn Kristiansand 1829 Gudbjørg Halvorsdtr [Smedegaarden] E 1858
Lekkje N Aurdal M11 Ulnes 9/4/1888 2 styrmand Hans Hansen Raassum Gran 1860 Marit Amundsdtr [Nordfossen] NA 1861
Lekkje N Aurdal M11 Ulnes 24/6/1888 5 Tollef Endresen [Rebne] Hemsedal 1861 Marit Gudbrandsdtr [Strandeie] NA 1865
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 3/7/1888 4 Erik Mikkelsen Hoff SA 1854 Margit Knutsdtr [Narum] Gol 1860
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 10/7/1888 5 Halsten Olsen [Klevebraaten f.Humleberg] SA 1864 Berte Gudbransddtr [Jensvaldeie] Nordre Land 1865
Lekkje Ø Slidre M 3 Rogne 27/7/1888 5 Olof Jansson Värmland, Sverige 1855 Berit Pedersdatter [Rogne] ØS 1864
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 29/9/1888 6 Ole Eriksen [søre Lien] SA 1866 Marie Halvorsdtr [Gareeje] Nordre Land 1867
Lekkje N Aurdal M13 Aurdal 1/10/1888 5 Jul Tollefsen [Granum] NA 1866 Gro Larsdtr [Løvdokken] Gol 1862
Lekkje Høre Mini 9 Høre 2/1/1889 1 Albert Olsen Stenberg Odalen 1864 Sigri Knudsdtr  [Kviesmoen] V 1868
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 26/1/1889 1 Nils Nilsen [Øibakken] Nordre Land 1850 Anne Olsdtr [Øvergaards] SA 1862
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 4/3/1889 2 Johan Olsen [Petrud] Vardal 1859 Kari Erlandsdtr [Tronhussæter] SA 1866
Lekkje N Aurdal M13 Aurdal 15/4/1889 3 Hans Gulbrandsen [Molden] Gran 1858 Astrid Arnesdtr [Bøen] SA 1858
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 28/5/1889 unum ek. Karl Johan Hugo Svensson [Hougen] Habo, Sverige 1854 Emma Bie Grimstad 1867
Lekkje Ø Slidre M 4 Hegge 5/8/1889 5 Lars Olsen Knuterud Fåberg 1856 Ingrid Tollefsdatter [Moen] ØS 1857
Lekkje N Aurdal M13 Aurdal 4/10/1889 7 ek. Martin Berntsen [Kolterud] Nordre Land 1832 Anne Tollefsdtr [Bjørgumsbakken] NA 1851
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 9/10/1889 6 Ole Andreas Arnesen [Lunde] Torpa, Nordre Land 1863 Oleanna Andreasdtr [Eidsmoen] SA 1858
Lekkje N Aurdal M13 Aurdal 11/10/1889 8 Knut Nilsen Thonseie NA 1851 Ingeborg Hansdtr Bakke Ådal 1864
Lekkje V Slidre M 6 Røn 1/11/1889 5 Ole Iversen [Semelenge] VS 1864 Agnete Andersdatter [Liasveen] Øyer 9/6-1858
Lekkje V Slidre M 4 Slidre 17/11/1889 7 Severin Hendreksen [Bergerud] Varteig, Østfold 5/11-1859 ek. Anna Thorkelsdtr [Kvale f.Vig] VS 1840
Lekkje V Slidre M 6 Røn 6/12/1889 7 ek. Einar Endresen [Fosheim f.Jolem] Hemsedal 1853 Marit Olsdatter [Øde] VS 1863
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 28/12/1889 8 Nils Olsen [Komperud] SA 1857 Anne Torine Kristoffersdtr Biri 1871
Lekkje N Aurdal M13 Aurdal 31/12/1889 11 Hans Tansem Eidsvoll 1861 Marie Hansdtr Sætre Eidsvoll 1864
Lekkje V Slidre M 4 Slidre 9/6/1890 3 Ole Olsen [Øen] VS 1855 Gunvor Oddsdatter [Vika f.Jolem] Hemsedal 1865
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 12/6/1890 6 Ole Olsen [Bakken] Gol 1866 Gunhild Gudbrandsdtr [Vasfaret] SA 1854
Lekkje Ø Slidre M 5 Volbu 28/6/1890 2 ek. Knut Nilsen Jørstad(braaten) ØS 1841 Ingrid Olsdatter Øraker  Hemsedal 1848
Lekkje N Aurdal M13 Aurdal 18/7/1890 6 ek. Knut Torstensen Gautehaugen Gol 1827 Aasta Amundsdtr Langestølen NA 1840
Lekkje N Aurdal M13 Aurdal 30/11/1890 12 ek. Edvard Weimoth Skoger 1850 Gilbertine Martine Eugenie Gulbrandsen Kristiania 1854
Lekkje N Aurdal M10 Strand 14/4/1891 1 Thorvald Andreassen [Strandeie] Stord 1868 Kari Knudsdtr [Strandeie] NA 1865
Lekkje V Slidre M 6 Røn 1/5/1891 5 ek. Ole Olsen [Hagajord f.Brenn] Gol 1843* Ingerid Johannesdtr [Forstraamo] VS 1865
Lekkje N Aurdal M13 Aurdal 4/5/1891 2 Martin Hansen [Skøieneiet] Søndre Land 1870 Ingeborg Ulriksdtr [Revlingeie] NA 1869
Lekkje N Aurdal M13 Aurdal 14/6/1891 4 Jul Haganæs NA 1860 Bernardine Hermana de Yong Holland 1869
Lekkje V Slidre M 6 Røn 18/6/1891 8 Gudbrand Larsen [Amundrud] Gran 1864 Kari Olsdatter [Solsten] VS 1868
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 29/12/1891 16 Knut Knutsen [Ranum] NA 1860 Inger Maria Eriksdtr [Kirkeberg f.Gryte] SA f.Vardal 1865
Lekkje Vang Mini 8 Vang 12/2/1892 unum Gunder Amundsen Bårdslistuen V Gausdal 1858 Karen Bøyesd Myhre V 1862
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 4/3/1892 4 Ole Hansen [Turmoen] Skjåk 1851 Gjertrud Jensdtr [Øjhuseie] SA 1860
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 16/6/1892 8 Olaus Kristiansen [Johansveen] E 1867 Syverine Johansen Østre Aker 1859
Lekkje N Aurdal M12 Skrautvål 21/8/1892 1 Gulbrand Olsen [Kløvstadeie] Gran 1870 Ingebjørg Bjørnsdtr [Kolsbrækken] NA 1868
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 6/9/1892 unum Anders Olsen [Bagnsjordet] SA 1869 Petronelle Dagfinsdtr [Taraldsrud] Biri 1872
Lekkje Vang Mini 8 Vang 2/11/1892 3 Per Andreassen Bø V. Toten 1869 Ambjørg Olsdat Bø V 1859
Lekkje N Aurdal M11 Ulnes 10/1/1893 1 Ole Larsen [Bakkene] NA 1863 Kari Olsdtr [Eikre] Hemsedal 1866
Lekkje V Slidre M 4 Slidre 6/5/1893 3 Torbjørn Pedersen [Gusmø] Sannidal (Skåtøy) 18/12-1865 Guri Olsdtr Kvale VS 11/8-1870
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 9/5/1893 2 ek. Jul Olsen [Byfuglieie] E 1820 ek. Marthea Olsdtr Torpa, Nordre Land 1837
Lekkje N Aurdal M11 Ulnes 13/5/1893 4 Nils Ulriksen [Rognaas] NA 1866 Oline Nilsdtr [Løkken] Gol 1867
Lekkje Vang Mini 8 Vang 22/6/1893 4 Karl Kristian Olsen Holst Hof, Vestf. 1854 Berit Trondsdat Baggethun V 1853
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 19/7/1893 4 Halgrim Trulsen [Mjølid] Nes, Hallingdal 1869 Ingeborg Nilsdtr [Ulsaker] Hemsedal 1867
Lekkje N Aurdal M12 Skrautvål 7/8/1893 2 ek. møller Karl Johan Paulsen Nes, Romerike 1834 Ragnhild Nilsdtr [Skattebo] ØS 1864
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 28/9/1893 5 ek. Syver Olsen [Rudi i Reinli] Land 1828 Olea Hansdtr [Skalet] SA 1864
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 13/10/1893 6 Martin Olsen [Bondli] Nordre Land 1865 Ingrid Antonsdtr [Piltingsrudjordet] SA 1871
Lekkje N Aurdal M11 Ulnes 25/10/1893 unum Knut Olsen Øraker [Eidanger] VS 1866 Marit Haakondstr [Rudlang] NA 1873
Lekkje Høre Mini 9 Høre 27/10/1893 2 Eivind Knutsen Myhre Hemsedal 1870 Guri Andersdat Hamre V 1874
Lekkje Ø Slidre M 4 Hegge 14/9/1893 4 Johannes Henrik Grønberg Kristiania 1860 Hulda Alida Børresen Fredrikstad 1870
Lekkje N Aurdal M13 Aurdal 27/3/1894 1 ek. Martinius Larsen [Skavelden] Biri 1852 Marit Syversdtr [Braaten] NA 1871
Lekkje N Aurdal M13 Aurdal 3/4/1894 2 ek. Kristian Hansen [Bjørnstad] Hurdal 1848 Inger Nilsdtr [Vesterbøeie] NA 1860
Lekkje V Slidre M 5 Lomen 3/4/1894 2 Edvard Jensen [Henrud f.Nordby] Romedal 12/2/1870 Marit Knudsdtr [Henrud] VS 1872
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 7/6/1894 unum Rolf Axel Lidemark Hvaler 1867 Inger Olsdtr [Tronrud] SA 1872
Lekkje N Aurdal M13 Aurdal 11/6/1894 5 Hans Peter Andersen Gjøvik 1872 Ingri Andersdtr [Sundvoldshaugen] NA 1872
Lekkje V Slidre M 6 Røn 11/6/1894 6 Jul Mikkelsen [Rudlang] NA 29/8-1862 Ragnhild Pedersdtr [Jolem] Hemsedal 1/9-1864
Lekkje V Slidre M 5 Lomen 12/6/1894 4 Gustav Guttormsen [Gaarder] Nordre Land 19/7-1866 Ingeborg Tollefsdtr [Kaarstad] VS 1873
Lekkje S Aurdal M10 Reinli 4/10/1894 unum folkeskolelærer Andreas Monsen Haus 1854 Anne Marie Eriksdtr [Gryte] Vardal 1870
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 6/10/1894 4 Gjermund Hansen [Rødalen] Engerdal 1867 Anne Kristine Nilsdtr [Kulpladsen] SA 1865
Lekkje S Aurdal K17 Hedalen 20/10/1894 1 Stener Eriksen [Ve] Nes, Hallingdal 1868 Berte Olsdatter [Kulterud] SA 1872
Lekkje S Aurdal K 8 Begnadalen 17/11/1894 1 Ole Knudsen {Sagbraaten] SA 1863 Betta Olsdtr [Askeie] Norderhov 1873
Lekkje S Aurdal K 8 Begnadalen 2/12/1894 2 Erik Olsen [Gravlimoeie] Ådal 1867 Ingeborg Andersd [Kind] SA 1865
Lekkje V Slidre M 6 Røn 23/1/1895 1 Julius Mathiassen [Axnæseje f.Halmrast] Søndre Land 22/6-1873 Berit Olsdatter [Kaata] VS 1875
Lekkje V Slidre M 6 Røn 5/4/1895 3 ek. Ole Olsen [Hammersnæshoug] VS 1844 Karoline Johannesdtr [Hetle] Indre Holmedal 1865
Lekkje S Aurdal K17 Hedalen 22/4/1895 1 Olaus Kristoffersen [Aaslund] Jevnaker 1866 Berit Gulsdatter [Benstigen] SA 1858
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 20/5/1895 5 Anders Olsen [Hesla f.Bøen] SA 1860 Kari Olsdtr [Kleppe] Nes, Hallingdal 1870
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 20/5/1895 6 Halvor Olsen [Hagen f.Bøen] SA 1863 Inger Matea Gudbrandsdtr [Jensvoldeie] Nordre Land 1868
Lekkje N Aurdal M10 Strand 3/6/1895 4 Ole Torstensen [Svennæseie] Lærdal 1876 Ragnhild Olsdtr [Svennæseie] NA 1875
Lekkje S Aurdal K 8 Begnadalen 7/9/1895 4 Anton Hansen [Askjernhaug] Vardal 1868 Elise Antonete Tronberg Norderhov 1869
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 20/9/1895 9 ek. Trond Pedersen [Bjørklund] Nordre Land 1836 Guri Mikkelsdtr [Sørflaten] SA 1869
Lekkje V Slidre M 4 Slidre 14/10/1895 1 Andreas Berntsen [Smilden] Hyllestad 1869 Marit Olsdatter [Sørbu] V 1873
Lekkje N Aurdal M13 Aurdal 22/10/1895 7 Jørgen Bernhard Sundby Ullensaker 1868 Laura Caspara Hekleberg Vardø 1873
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 27/11/1895 12 Haavel Larsen [Tomleeiet] Nordre Land 1870 Anne Mikkelsdtr [Tomtene] SA 1859
Lekkje N Aurdal M13 Aurdal 25/12/1895 9 Nils Jørgen Olsen Kristiania 1863 Marit Knutsdtr Vesterbø NA 1868
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 17/2/1896 1 Anton Mathiassen  Østre Toten 1866 Kari Nilsdtr [Skattebo] ØS 1869
Lekkje V Slidre M 4 Slidre 28/3/1896 2 Odd Endresen [Lo f.Jolem] Hemsedal 11/10-1863 Gjertrud Nilsdatter [Jomen] VS 21/12-1874
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 20/5/1896 6 Johan Ingebrigtsen [Alapmo] Målselv 1869 Helene Alette Martinsdtr [Goplen] Torpa, Nordre Land 1871
Lekkje N Aurdal M11 Ulnes 9/7/1896 2 Syver Knutsen [Fodnæs] NA 1859 Marit Halstensdtr [Andedal] Hemsedal 1863
Lekkje S Aurdal K 8 Begnadalen 11/7/1896 3 Bernt Andreasen [Møllersveen] Torpa, Nordre Land 1859 Kari Syversdt [Tollefsrudengen] SA 1858
Lekkje S Aurdal K 8 Begnadalen 15/10/1896 7 Henrik Gjefle Nordre Land 1870 Berte Piltingsrud SA 1873
Lekkje S Aurdal K 8 Begnadalen 17/10/1896 5 Ole Andreas Iversen [Hengsleeiet] Ådal 1876 Tonetta Gugbrandsd [Fænøen] SA 1877
Lekkje Ø Slidre M 5 Volbu 14/12/1896 5 Gulbrand Andersen Hall [Hovi] Ådalen 1867 Astrid Evensdatter Hovi ØS 1878
Lekkje Ø Slidre M 5 Volbu 6/11/1897 0 Halvor Olsen [Kolstad] ØS 1877 Jenny Therese Børresen Fredrikstad 1876
Lekkje V Slidre M 5 Lomen 27/2/1897 1 Laurits Lodversen [Overjordet} N Fron 12/1-1877 Sigrid Olsdatter [Kvaleeje] VS 1869
Lekkje S Aurdal K 8 Begnadalen 12/6/1897 unum Syver Syversen [Steinsrud] SA 1869 Severine Pedersd [Haavelsrud] Jevnaker 1867
Lekkje Vang Mini 8 Vang 29/6/1897 unum Helge Andersen  [Østrem] V 1859 Julie Dyste V. Toten 1865
Lekkje Ø Slidre M 5 Volbu 18/9/1897 3 Karolus Kristensen Rørhus Sunnylven 1867 Kari Nilsdatter [Jørstad] ØS 1872
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 19/10/1897 6 folkeskolelærer Per Holme Gloppen 1870 Kristine Olsdtr [Juvkam] SA 1874
Lekkje S Aurdal M10 Reinli 10/11/1897 2 Ole Andreas Knutsen [Nerli] SA 1872 Dina Øisteinsdtr [Tomleeie] Nordre Land 1869
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 28/12/1897 13 ek. Christian Herman Ulrik Wisløff Vestnes 4/12-1836 ek. Gundine Emilie Brager Dypvåg 17/2-1855
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 28/12/1897 14 Sophus Vilhelm Retz Stavanger 1872 Karen Elise Abrahamine Brager Froland 1867
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 30/12/1897 12 Edvard Hansen Løvlie [Hovlandseie] Jevnaker 1872 Anna Halvorsdtr [Prestegaard] NA 1871
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 23/3/1898 5 uhrmager Ingvald Olsen [Bølviken] Gran 1874 Gjertrud Larsdtr [Tørrisplads] SA 1873
Lekkje Ø Slidre M 4 Hegge 23/3/1898 0 ek. Edvard Martinsen [Forsetsæter f.Gran] Vestre Gausdal 1854 Marit Gulbrandsdatter [Skolte] ØS 1865
Lekkje Ø Slidre M 3 Rogne 11/4/1898 1 Amund Olsen [Sadelmagerstuen] Nordre Fron 1880 Barbro Knudsdatter [Grobakken] ØS 1873
Lekkje N Aurdal M16 Svenes 4/5/1898 2 Tor Iversen Follinglo [f. Jordheim] Hemsedal 1873 Anne Evensdatter Follinglo NA 1875
Lekkje S Aurdal K 8 Begnadalen 23/5/1898 2 Syver Andreasen Lindal Nordre Land 1874 karen Andreasd [Aslaksrud] SA 1874
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 21/8/1898 6 Aasmund Aasen Ringsaker 1872 Christine Diserud [Juven] NA 1875
Lekkje Ø Slidre M 3 Rogne 21/8/1898 4 Olaf Lauritsen [Valle] Østre Toten 1878 Kari Eriksdatter [Kolstad] ØS 1875
Lekkje V Slidre M 5 Lomen 14/9/1898 1 Østen Tollevsen [Kvilshaugen] VS 12/4-1872 Martha Andersdatter [Eide] Ullensvang 16/6-1875
Lekkje S Aurdal K17 Hedalen 17/9/1898 unum Kristian Olsen [Strømmen] Ådal 1874 Maria Gudbrandsdatter [Vasfaret] SA 1882
Lekkje Ø Slidre M 3 Rogne 18/10/1898 5 Anders Sjursen [Ullestad] Voss 1868 Marit Gulliksdatter [Oldemandsletten] ØS 1876
Lekkje S Aurdal K17 Hedalen 22/10/1898 unum Anders Gudbrandsen [Lindelien] Ådal 1870 Olea Kristoffersdatter [Storruste] SA 1879
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 12/11/1898 7 Knut Botolfsen [Dokken] Gol 1877 Ingeborg Knutsdtr [Helle] V  1870
Lekkje Høre Mini 9 Høre 12/11/1898 unum Knut Bottolfsen Dokken Gol prgj 1862 Ingeborg Knutsdat  [Helle] V 1870
Lekkje Vang Mini 8 Vang 12/11/1898 10 Peder Pedersen Hæreid Årdal 1865 Marit Johansdat Torpeejet V 1879
Lekkje Vang Mini 8 Vang 5/12/1898 11 Ole Tormodsen Lund Ulvik 1868 Marit Olsdat Rudi V 1875
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 8/4/1899 unum Peter Pedersen Gjøvik 1877 Elise Olsdtr [Erlandshaugen] SA 1878
Lekkje V Slidre M 5 Lomen 10/5/1899 0 Peter Olaf Bærø Våle, Vestfold 9/9-1866 Bergit Knudsdtr Ødegaard VS 7/7-1871
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 15/5/1899 unum Aksel Johannes Nilsen Drammen 1861 Lorentse Andrea Soleglad SA 1877
Lekkje V Slidre M 4 Slidre 29/6/1899 3 Anders Ivarsen [Ejnangseje] VS 1869 Ingerid Syversdatter [Trøyfladt f.Grøto] Hemsedal 1872
Lekkje S Aurdal K 8 Begnadalen 16/7/1899 unum Ole Knutsen Hemsedal 1865 Gunhild Syversd [Stensrud] SA 1872
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 9/9/1899 7 omstreifer Nikolai Severin Fredriksen Sauda 1872 Inga Sofie Oliversdtr Holla, Telemark 1876
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 15/9/1899 5 Hans Henrik Thaulow Hiorthøy Skjold, Rogaland 1872 Sigfried Andrea Weimoth NA 1880
Lekkje V Slidre M 5 Lomen 12/10/1899 2 Oskar Martinius Torstad Biri 1869 Gudrid Arnedatter [Ellestad] VS 1873
Lekkje V Slidre M 5 Lomen 26/10/1894 4 ek. Tollev Hansen [Kaarstad f.Jolem] Hemsedal 1839* Guri Jørgensdatter [Lokreim] V 9/8-1874
Lekkje Høre Mini 9 Høre 30/11/1899 unum ek  Ole Vilhelmsen Veflen V 1826 ek Anne Karine Jørgensdat  [Kvaal] Kvinesdal 1860
Lekkje Vang Mini 8 Vang 30/11/1899 4 ek. Ole Vilhelmsen Veflen V 1826 ek. Anne Karine Jørgensdat Kvinesdal 1860
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 29/12/1899 11 landhandler Engebret Bjørnsen Gol 1872 Kristine Syversdtr [Fremgaarden] SA 1875
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 11.01.1900 2 Erik Olsen [Strand] NA 1866 Augusta Olava Askerød Sarpsborg 1872
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 23.01.1900 3 ek. Didrik Larsen [Hjelleeie] Stange 1851 Marit Olsdtr [Jevne] NA 1859
Lekkje V Slidre M 6 Røn 11.02.1900 0 Syver Olsen [Semle,NA f.Eikre] Hemsedal 6/1-1864 Berthe Amundsdatter [Kaata] VS 4/9-1866
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 26.02.1900 4 Gulbrand Olsen Kapperud Nordre Land 1874 Inger Gundersdtr Bjørgum NA 1874
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 15.06.1900 3 Jens Martin Julsen Gran 1871 Anne Hermandsdtr [Karlsgodt] SA 1876
Lekkje S Aurdal K 8 Begnadalen 28.10.1900 1 Andreas Olsen [Skaane] Hadeland 1865 Anne Andersd  [Braaten] SA 1860
Lekkje Ø Slidre M 4 Hegge 29.10.1900 3 Knut Knutsen [Beitohaugen] ØS 1874 Hansine Maria Gudbrandsdatter Sør Fron * 1884
Lekkje V Slidre M 6 Røn 27.11.1900 6 Nils Sefrenius Gustavsen [Jonsrudstuen] Vestre Toten 30/12-1876 Thuri Olsdatter [Førstraa] VS 1880
Lekkje Ø Slidre M 3 Rogne 15.12.1900 0 Haakon Johannesen [Hovi] ØS 1876 Beate Kaspara Børresen Fredrikshald 1880
Lekkje N Aurdal M16 Svenes 26.12.1900 6 Knut Halvorsen Smaabraaten NA 1877 Jøran Torstensdte Vold Lærdal 1879
Lekkje V Slidre M 4 Slidre 02.01.1901 1 Mons Hansen [Furua] Brandbu 1867 Marit Ejvensdatter [Morken] VS 1873
Lekkje V Slidre M 6 Røn 03.01.1901 1 Kristian Kristensen [Gifstadeje] Lier 1882 Guri Olsdatter [Skalsbakken] VS 1879
Lekkje Ø Slidre M 4 Hegge 17.02.1901 2 Nils Iversen [Robøle f.Skatrud] ØS 1864 Gunda Frantzdatter  Øyer 1863
Lekkje S Aurdal K17 Hedalen 05.04.1901 1 Halstein Andersen [Skinningsrud] SA 1873 Ingeborg Ellingsdt  Krødsherad 1877
Lekkje V Slidre M 6 Røn 29.05.1901 3 Ole Olsen [Viste f.Kaataeje] VS 1888 Johanne Johansen [Stensrud] Nordre Land 1873
Lekkje Vang Mini 8 Vang 03.06.1901 unum Johannes Johs Havre Haus 1873 Berit Larsdatter Leine V 1880
Lekkje S Aurdal M10 Reinli 13.06.1901 4 Hans Leonard Olsen Strømsø (Drammen) 1877 Marit Svendsdtr [Rugbraaten] SA 1879
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 23.06.1901 0 Andreas Petersen [Ulshuseie] Nordre Land 1868 Kari Bendiksdtr [Grobakken] ØS 1874
Lekkje N Aurdal M17 Ulnes 23.06.1901 2 Andreas Petersen [Ulshuseie] Nordre Land 1868 Kari Bendiksdtr [Grobakken] ØS 1874
Lekkje Ø Slidre M 5 Volbu 24.08.1901 1 Carl Arvid Gösta Bergendahl Sörmland, Sverige 1876 ek. Ragnhild Gyllensvärd f Sievers Kristiania 1873
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 29.10.1901 14 Johannes Johannesen [Braskerud] Nordre Land 1877 Guro Nilsdtr [Grønnebakke] NA 1877
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 21.11.1901 17 Sander Arnesen [Nestegard] Hol, Hallingdal 1865 Marie Larsdtr [Kamrud] NA 1875
Lekkje N Aurdal M16 Svenes 22.12.1901 4 Nils Ludvig Raadstrøm Värmland, Sverige 1864 Marit Knutsdtr Berger NA 1870
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 01.02.1902 2 Anton Amundsen [Tilden f.Stende] NA 1875 Synnøve Pedersdtr [Jolem] Hemsedal 1869
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 09.02.1902 1 Anders Olsen Lidstrøm Värmland, Sverige 1859 Anna Haavelsdtr [Brager] SA 1869
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 12.02.1902 2 Andreas Evensen [Rundbraaten] SA 1875 Karoline Amundsdtr [Stenbakken] Ådal 1880
Lekkje N Aurdal M17 Ulnes 19.05.1902 1 Bernhard Berntsen Vardal 1875 Sigrid Nilsdtr Riste NA 1878
Lekkje N Aurdal M16 Svenes 04.06.1902 4 ek. Tollef Endresen Rebne (f. Jolem) VS (f. Hemsedal) 1861 ek. Ragnhild Andersdtr (Loeie f. Stendeeie) NA 1860
Lekkje Vang Mini 8 Vang 24.06.1902 1 Ole Halvorsen  [Nesland] Drangedal 1870 Pernille Knudsdatr Drangedal 1875
Lekkje Ø Slidre M 5 Volbu 21.07.1902 1 Hans Martin Alte Namdalseid 1873 Ingebjørg Torsteinsdotter [Robøle] ØS 1877
Lekkje S Aurdal K 8 Begnadalen 23.07.1902 6 Jørgen Emil Edvardsen Vestby, Akershus 1876 Anne Olsd [Klevbraaten] SA 1874
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 08.08.1902 12 Aksel Johan Gerard Tønnesen Kristiansand 1875 Ulfhild Wisløff Ringsaker 1882
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 25.10.1902 13 Jens Jørgensen Paulsson Drammen 1875 Sofia Lange Aasnes 1882
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 16.04.1903 3 Ole Hansen [Aaberg f.Bakkene] NA 1860 Anne Nilsdtr Gol 1865
Lekkje Vang Mini 8 Vang 29.03.1903 unum Ole Henrik Sørbø Austevoll 1848 Anne Bøyesdatter Skjeie V 1883
Lekkje V Slidre M 4 Slidre 10/6/1893 1 Syver Syversen [Trøiflat] Hemsedal 1871 Randi Olsdatter [Simlebakken] NA 1871
Lekkje Ø Slidre M 4 Hegge 29.06.1903 6 Martin Laurits Syversen [Loeng] Nordre Land 1879 Berit Knutsdatter [Beito] ØS 1876
Lekkje V Slidre M 6 Røn 15.09.1903 2 Christen Christensen Holt, Aust-Agder 1861 Ingebjørg Fosheim VS 1873
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 11.10.1903 0 Karl Oskar Lindberg Sverige 1882 Elin Berntsdtr [Tronrud] SA 1886
Lekkje N Aurdal M15 Skrautvål 11.10.1903 1 Nils Oskar Lindberg Sverige 1882 Elise Berntsdtr [Tronrud] SA 1886
Lekkje S Aurdal K 8 Begnadalen 31.12.1903 4 Anton Andreasen [Vaslieie] Nordre Land 1872 Tonete Andersd [Haugsrudeie] SA 1879
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 17.01.1904 1 Hans Larsen Storbakken Nord Fron 1879 Anne Olsdtr [Brattebakke] SA 1885
Lekkje S Aurdal K 8 Begnadalen 27.02.1904 1 Ole Olsen Skollerud Ådal 1874 Matea Tomasdtr [Odden] SA 1875
Lekkje Vang Mini 8 Vang 08.03.1904 2 ek. Jens Kristoffersen Hoel Romedal 1863 Amdrea Olsdatter Romedal 1878
Lekkje V Slidre M 4 Slidre 05.04.1904 1 Ole Pedersen [Einangeie] VS 1881 Anna Emilia Larsson Värmland, Sverige 1873
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 07.04.1904 3 Karl Robert Andersen Eidskog 1874 Gunhild Antonsdtr [Ødegaard] NA 1879
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 22.04.1904 4 Anton Olsen [Larsstuen f.Smedsrud] Østre Toten 1872 Tonetta Olsdtr [Syverud] NA 1873
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 10.09.1904 unum Kristen Leonhard Andersen Jevnaker 1875 Matilde Johansdtr Søndre Land 1880
Lekkje Etnedal KII 1 Ton sokn 16.10.1904 4 ek. Tore Toresen Lintvedt Nore 1853 ek. Olava Marie Olsdtr [Øseplads] Nordre Land 1850
Lekkje Høre Mini 9 Høre 28.10.1904 0 Oskar Adolf Fajner Sverige 1880 Marit Knutsdatter V 1872
Lekkje V Slidre M 4 Slidre 28.10.1904 5 Oskar Adolf Fejner Leksand, Sverige 1880 Marit Knudsdtr [Kvismo] V 1872
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 12.11.1904 20 Olaf Olsen NA 1880 Johanne Marie Johannesdtr Raade 1884
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 25.11.1904 11 Anders Iversen [Fange] Aremark 1876 Gjertrud Olsdtr [Bagnsjordet] SA 1874
Lekkje Høre Mini 9 Høre 27.11.1904 1 ek. Erik Olsen Kind Ner Aadalen 1864 Aaste Torstensdatter  [Hæn] V 1870
Lekkje Vang Mini 8 Vang 27.11.1904 unum ek. Erik Olsen Kind Ådal 1867 Aaste Torstensdatter  [Hæn] V 1870
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 29.11.1904 0 Johan Zacharias Zachariassen Langesund 1869 Ida Lange Aasnes 1878
Lekkje S Aurdal K17 Hedalen 02.01.1905 1 Arne Andersen [Fekjajordet] SA 1884 Helene Olsdt [Afkjern] Gran 1881
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 11.01.1905 2 Syver Kristiansen Nygaard Biri 1871 Anne Andersdtr [Ranum] NA 1865
Lekkje Ø Slidre M 3 Rogne 15.01.1905 4 Ole Andreas Johannesen [Gretteeie] Søndre Land 1884 Ingeborg Olsdatter [Nordtorpeie] ØS 1880
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 19.02.1905 1 Sverre Sommerfelt Jakobsen [Mustad] Vardal 1877 Gudrun Larsen [Nerby] Gjøvik 1883
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 26.04.1905 4 Ole Antonsen  Østre Toten 1871 Sofie Olsdtr [Dølvesbergene] SA 1884
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 05.05.1905 6 Engebret Olsen [Bossum] NA 1858 Anne Olsdtr [Breidok] Gol  1857
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 08.05.1905 5 Torstein Torsteinsen Voss 1881 Gjertrud Arnesdtr [Bjørneskaret] SA 1881
Lekkje N Aurdal M16 Svenes 08.07.1905 0 Engebret Olsen Bossum NA 1858 Anne Olsdtr Breidok Gol 1857
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 26.10.1905 unum Ingebret Ørbeck Husum Porsgrunn 1880 Sofie Amalie Madsen SA 1881
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 01.11.1905 8 Engebret Evensen [Bakken] SA 1860 Berthe Olsdtr [Pladsen] Ådal 1866
Lekkje S Aurdal K 8 Begnadalen 12.11.1905 unum Andreas Olsen Bølviken Brandbu(Gran) 1866 Berte Larsdtr [Pladsen] SA 1876
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 21.11.1905 0 Carl de Neergaard Danmark 1873 Anna Henriette Münster [oph. Sundem] Brevik 1873
Lekkje V Slidre M 4 Slidre 30.11.1905 6 ek. Hans Olsen [Lome] Vestre Gausdal 1855 Anne Tollefsdatter [Hande f.Visteeie] VS 1859
Lekkje S Aurdal K 8 Begnadalen 10.02.1906 1 Gudbrand Mikkelsen [Digene] SA 1876 Elise Torgrimsdtr [Sonerud] Ådal 1872
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 02.03.1906 2 Lars Johnsen [Hornet] Hemsedal 1870 Marit Olsdtr [Stendebakken] NA 1883
Lekkje Ø Slidre M 3 Rogne 01.04.1906 2 Ole Johannesen [Sletheim] ØS 1882 Berthe Marie Simensdatter [Nerhagen] Ringsaker 1888
Lekkje Ø Slidre M 3 Rogne 11.04.1906 0 Gustav Hansen [Lyshaugen] Nordre Land 1884 Ragnhild Olsdatter [Præstrud] ØS 1867
Lekkje Ø Slidre M 5 Volbu 06.05.1906 1 Nils Nilsen [Handemyren] VS 1881 Anne Julie Jakobsdatter [Bjørøen] Sund 1871
Lekkje Ø Slidre M 4 Hegge 09.05.1906 0 Johannes Gundersen Tande Lesja 1844 Marit Monsdatter Rudlang NA 1872
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 13.06.1906 6 Kristian Hansen [Kirkerudplads] Ås, Akershus 1880 Helene Syversdtr [Kjernsberg] Gran 1883
Lekkje N Aurdal M16 Svenes 09.09.1906 1 Kristian Ragnvald Gullerud Østre Toten 1874 Dorthe Knutsdtr Tomten V  1880
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 17.10.1906 5 Martin Olsen Frøshaug Hole, Ringerike 1882 Ragnhild Mikkelsdtr {Dølvensæter] SA 1874
Lekkje S Aurdal M 9 Bagn 03.11.1906 unum Oskar Julius Aamot Nordre Land 1878 Anne Olsdtr [Jordet] SA 1877
Lekkje Etnedal KII 1 Ton sokn 02.12.1906 4 Engebr. Ottesen Romedal 1881 Marie Jeremiasdt [Fauske] E 1881
Lekkje S Aurdal K17 Hedalen 31.12.1906 2 Syver Iversen [Løkken] Ådal 1882 Guri Kristoffersdtr [Brænden] SA 1883
Lekkje Ø Slidre M 4 Hegge 13.01.1907 1 Peder Halvorsen [Holset] Elverum 1880 Berit Andersdatter [Sæter] NA 1872
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 15.01.1907 2 Hermund Knutsen [Rust] Gol 1875 Aaste Engebretsdtr [Braaten] NA 1882
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 25.02.1907 3 Anders Nilsen [Sundvold] NA 1874 Margrete Tollefsdtr [Snartum] Biri 1885
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 03.03.1907 4 Johan Olsen  Eda, Värmland 1875 Hanna Olsdtr [Bergsenden] NA 1878
Lekkje Ø Slidre M 4 Hegge 17.03.1907 5 Johan Gottfried Martinsen Fossum Østre Bærum 1872 Kari Østensdatter [Rudi] ØS 1881
Lekkje S Aurdal K9 Bagn 30.03.1907 2 Ole Hanssen Hemsedal 1884 Ingebjørg Arnesd Bjørnødegaard E 1870
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 04.05.1907 5 Peter Fredrik Rosenvinge Halden 1876 Kanutta Pauline Dietrichson Kristiania 1880
Lekkje V Slidre M 4 Slidre 30.09.1907 6 Torger Andreassen [Bergløkken] Vardal 1886 Gjertrud Olsd [Stende] V 1874
Lekkje N Aurdal M17 Ulnes 18.10.1907 0 Hans Hansen Sanne Gran 1882 Gjertrud Jørgensdtr Ulnæs (Søllepladsen) NA 1886
Lekkje Ø Slidre M 3 Rogne 02.11.1907 6 Johan Eriksen Viken Søndre Land 1879 Marit Kristoffersdatter [Paalsrud] ØS 1885
Lekkje V Slidre M 5 Lomen 07.11.1907 0 Engebret Nilsen [Hande-eie] VS 1882 Hanna Mathea Johansd [Amundstuen] S Land 1888
Lekkje V Slidre M 4 Slidre 07.11.1907 7 Engebret Nilsen [Hande-eie] VS 1882 Hanna Mathea Johansd [Amundstuen] S Land 1888
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 06.12.1907 14 Johan Abel Tjostolfsen Aremark 1869 Ingeborg Torsdtr [Næseie] NA 1876
Lekkje  N Aurdal M14 Aurdal 31.01.1908 1 Ole Torkjelsen [Bratstølen f.Braaten] Gol 1873 Marit Ivarsdtr [Hovrud] NA 1881
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 22.12.1908 3 Johan Svensen Fredrikstad Søndre Land 1883 Anne Knutsdtr [Hegge] NA 1882
Lekkje Ø Slidre M 4 Hegge 28.02.1908 2 Karl Olsen Berg Østre Toten 1873 Gro Knutsdatter [Sørgaardseie] ØS 1886
Lekkje Ø Slidre M 3 Rogne 19.04.1908 2 Johan Nilsen [Sæljordet]   1887 Johanne Marie Johannesdtr Gjøvik 1886
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 24.05.1908 7 Johan Olsen Smehaugen Søndre Land 1881 Anne Johansd [Aslagstølen] NA 1889
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 25.05.1908 0 Ole Jørgen Realfsen Kopperud Høland 1879 Inga Olsdtr Brænd NA 1883
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 13.06.1908 0 Gustav Olsen Jonsrud Ådal 1881 Hanna Pedersdtr [Rendene] NA 1883
Lekkje S Aurdal K10 Reinli 25.07.1908 0 Torvald Andreas Kittelsen Søyland Lye(Time) 1873 Gjertrud Nilsdtr Fremgaarden SA 1887
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 19.11.1908 13 Torvald Nilsen Gran 1880 Anne Marie Halvorsdtr [Braaten] NA 1876
Lekkje Ø Slidre M 3 Rogne 13.01.1909 0 Oskar Johansen Ringstadengen Søndre Land 1888 Lydia Albertine Andersen Silbodal, Sverige 1886
Lekkje S Aurdal K 8 Begnadalen 06.03.1909 3 Karl August Svendsen Lundgren Älvsborg, Sverige 1877 Gunhild Andreasdtr [Garthushaugen] SA 1888
Lekkje S Aurdal K 8 Begnadalen 06.03.1909 4 Ole Alfredsen [Dammen] Ådal 1889 Ragnhild Andersdtr [Nordby] SA 1889
Lekkje Høre Mini 9 Høre 01.04.1909 0 Johannes Alfred Tosten Sverige 1868 Sigrid Olsdatter  [Putten] V 1884
Lekkje S Aurdal K9 Bagn 30.06.1909 9 Kristian Kristiansen Stokke Kvernes, Nordmøre 1883 Hansine Kristoffersdtr Juvkam SA 1886
Lekkje V Slidre M 4 Slidre 01.07.1909 4 Johannes Alfred Toften Göteb. Län, Sverige 1868 Sigrid Olsd [Helle] V 1884
Lekkje Vang Mini 8 Vang 14.07.1909 4 Arnt Børresen  [Sølvsberg] Nes, Hed 1861 Marit Kristoffersdatter [Nordland] V 1870
Lekkje S Aurdal K17 Hedalen 07.08.1909 5 Hans Nilsen [Bergrud] Ådal 1889 Inger Jonsdtr [Storrustemoen] SA 1887
Lekkje Ø Slidre M 5 Volbu 10.08.1909 2 Torleif Eriksen Kristiania 1877 Signe Andrea Thoresen Kristiania 1873
Lekkje Ø Slidre M 3 Rogne 26.08.1909 2 Georg Tidemand Børresen Fredrikshald 1883 Karine Helgerud Svelvik 1883
Lekkje Ø Slidre M 4 Hegge 29.08.1909 3 Julius Skarseth Biri 1866 Anne Jacoba Fredrikke Bøckmann Moss 1869
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 03.09.1909 14 Toralf Torstensen Tønsaker Eidsvoll 1868 Anne Marie Olsdtr Dahl NA 1880
Lekkje S Aurdal K 8 Begnadalen 13.09.1909 7 Nils Olsen Øen Ådal 1881 Maren Aslesdtr Strømmen SA 1884
Lekkje S Aurdal K 8 Begnadalen 04.10.1909 0 Gudbrand Nilsen [Hængslet] Ådal 1878 Kristine Gudbrandsdtr [Kana] SA 1880
Lekkje N Aurdal M16 Svenes 24.10.1909 3 Eivind Olsen Hjelle Årdal 1879 Olava Olsdtr Stensveen Vardal 1883
Lekkje V Slidre M 6 Røn 07.12.1909 0 Nils Olafsen [Rosendal] Brandbu 1887 Ragnhild Olsd [Fosheim f.Hammersnæs] VS 1887
Lekkje V Slidre M 4 Slidre 07.12.1909 8 Nils Olafsen [Fosheim f.Rosendal] Brandbu 1887 Ragnhild Olsd Sørengen VS 1887
Lekkje N Aurdal M15 Skrautvål 25.12.1909 4 Gunerius Pedersen [Bjerke] Gran 1884 Marie Halvorsdtr Aasdokken NA 1887
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 28.12.1909 0 Ole Oskarsen [Sønderby] Nordre Land 1877 Karen Nilsdtr Solberg [f.Sørumseie] NA 1877
Lekkje V Slidre M 4 Slidre 13.01.1910 1 Ole Andersen Løken VS 1895 Petrine Dorthea Folkestad Askvoll 1873
Lekkje N Aurdal M17 Ulnes 07.07.1910 1 ek. Daniel Andreassen Rabben NA 1877 Berte Marie Hansdtr Øen (f.LilleRøeneie) Søndre Land 1880
Lekkje Etnedal KII 1 Ton sokn 12.07.1910 0 Aksel Hansen Økelsrud Ringsaker 1875 Kari Knutsdtr Tollehaugen E 1878
Lekkje S Aurdal K9 Bagn 04.08.1910 4 Ole Olsen Hafton Gol 1875 Anne Arnesdtr Ødegaarden SA 1872
Lekkje S Aurdal K9 Bagn 08.10.1910 5 Halfdan Pedersen Nordre Land 1869 Olava Knudsdtr Finhert SA 1880
Lekkje S Aurdal K 8 Begnadalen 31.10.1910 0 Magnus Pedersen Søndre Land 1878 Marie Tommasdtr [Odden] SA 1880
Lekkje S Aurdal K9 Bagn 31.10.1910 6 Magnus Pedersen Søndre Land 1878 Maria Thomasdtr Odden SA 1880
Lekkje V Slidre M 4 Slidre 09.11.1910 0 Søren Halvorsen Norby Nes, Romerike 1854 Sigrid Einang [f.Fylken] VS 1883
Lekkje S Aurdal K9 Bagn 19.11.1910 7 Andreas Olsen Gladhouglien SA 1883 Sigrid Syversdtr Brenden Hemsedal 1883
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 08.12.1910 11 Martinius Martinsen [Bækkelund] Østre Toten 1888 Ingeborg Eriksdtr [Døvre] NA 1887
Lekkje S Aurdal K 8 Begnadalen 14.12.1910 0 Ole Guldbr Waagaard SA 1887 Helga Katharina Hovind Nes, Romerike 1886
Lekkje Ø S Klok 7 Hegge 06.02.1911 0 Magnus Olsen Bjørlien Søndre Land 1877 Ragnhild Nilsdatter [Bustebakke] ØS 1889
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 10.06.1911 4 Engebret Engebretsen Maanum NA 1882 Berte Kristiansdtr Opperud f.Klemetsrud Ådal 1888
Lekkje Ø S Klok 7 Hegge 22.06.1911 1 Gustav Johannesen Myrvold Søndre Land 1882 Anne Eriksdatter Robøle ØS 1888
Lekkje Ø S Klok 7 Hegge 04.07.1911 2 Adolf Martinsen Aanerud Vardal 1882 Ingrid Gulliksdtr Lien ØS 1887
Lekkje Ø Slidre M 5 Volbu 29.08.1911 1 Mikael Hansen Valhovdhagen Nordre Land 1886 Fredrikke Vilhelmine Eliasdtr Kvale V 1879
Lekkje Vang Klok 6 Vang 10.10.1911 0 Albert Johansen Aamot N. Land   Ingeleiv Øisteinsdtr Ødegaarden V  
Lekkje S Aurdal K 8 Begnadalen 16.10.1911 1 Karl Hermandsen Østre Toten 1882 Anna Svensdtr [Haugebraaten] SA 1892
Lekkje Ø S Klok 7 Hegge 11.11.1911 3 Ole Olsen Kvito ØS 1890 Synnøv Kristensdatter Rørhus Sunnylven 1880
Lekkje ØS Klok 8 Rogne 08.02.1912 1 ek. Ole Knutsen Hedalen ØS 1862 Syverine Johannesen Vestre Toten 1880
Lekkje N Aurdal M14 Aurdal 15.02.1912 1 John Jonsen Stende V 1875 Marta Johannesdatr  Lærdal 1890
Lekkje S Aurdal K9 Bagn 18.02.1912 0 Johan Hansen Furuseth Vestre Toten 1888 Klara Olsdtr Jordet SA 1892
Lekkje N Aurdal M16 Svenes 27.02.1912 0 Johan Gulbrandsen Strandeie(Heggelund) NA 1876 Aslaug Karoline Hagen Nordre* Land 1882
Lekkje S Aurdal K9 Bagn 16.03.1912 3 Karl Johan Bergstrøm Norderhov 1886 Marit Arnesdtr Nerødegaard SA 1881
Lekkje S Aurdal K 8 Begnadalen 13.07.1912 2 Marius Ottosen Søndre Land 1890 Inger Gudbrandsdtr [Jensrud] SA 1890
Lekkje ØS Klok 8 Rogne 25.08.1912 2 Helge Alfred Lund Østre Toten 1890 Ragnhild Knutsdatter [Rudibraaten] ØS 1885
Lekkje Vang Klok 6 Vang 05.09.1912 2 Hans Karlsen Halse Ørsta 1879 Ingeleiv Melkiorsdtr Fuhr V 1884
Lekkje S Aurdal K 8 Begnadalen 14.09.1912 0 Kristian Eriksen Løkken Ådal 1880 Anne Kathrine Andersen [Garthushaugen] SA 1890
Lekkje N Aurdal K12 Aurdal 10.10.1912 5 Carl Martin Samuel Nesser Falun, Sverige 1872 Ingebjørg Lagesdtr Fosheim NA 1884
Lekkje N Aurdal K12 Aurdal 23.11.1912 0 Edvard Andreas Bredok Eriksen Kristiania 1878 Hjørdis Dahl Kristiania 1889
Lekkje S Aurdal K 8 Begnadalen 12.12.1912 4 Adler Arnesen Brandval 1883 Maren Andreasdtr [Aslaksrud] SA 1881
Lekkje     28.12.1912 4 Kristian Andreasen Ødegaard Nordre Land 1887 Kari Gulliksdtr Rogne [Kulbraaten] ØS 1886
Lekkje S Aurdal K9 Bagn 04.01.1913 1 Reier Olsen Grøndal SA 1885 Ragna Mathiasdtr Holterbraaten Vestre Toten 1892
Lekkje S Aurdal K9 Bagn 07.02.1913 0 ek. Anton Olson Kolbu Ådal 1886 Anna Olsdtr Skaran SA 1884
Lekkje N Aurdal K12 Aurdal 15.03.1913 5 Bernhard Julius Johansen Lier 1891 Inger Marie Gudmundsdtr [Stende] NA 1892
Lekkje N Aurdal M17 Ulnes 15.03.1913 0 Bernhard Julius Johansen Lier 1891 Inga Marie Gudmundsdatter Stende NA 1893
Lekkje N Aurdal K12 Aurdal 24.04.1913 6 Ola Halsteinsen Opheim NA 1878 ek. Kari Trondsdtr Opheim [f.Grøndalen] Hemsedal 1871
Lekkje N Aurdal M17 Ulnes 24.04.1913 0 Ole Halstensen Opheim NA 1878 ek. Kari Trondsdatter Grøndalen Hemsedal 1871
Lekkje N Aurdal M16 Svenes 10.06.1913 1 Anton Olsen Slette (f.Balleshol) Nes, Hedmark [SA] 1886 Anne Knutsdatter Rabben NA 1892
Lekkje Røn Klok 5 Røn 10.06.1913 0 Olaf Marius Olsen [Langset] Søndre Land 1885 Ingrid Olsd Tuffmarken VS 1890
Lekkje N Aurdal M15 Skrautvål 11.06.1913 4 Ole Olsen Hæreid Årdal 1889 ek. Ingeborg Eriksdtr Gigstad NA 1891
Lekkje S Aurdal K9 Bagn 23.06.1913 7 Helmer Hansen Bergum Søndre** Land 1887 Guri Olsdtr Erstad SA 1884
Lekkje S Aurdal K17 Hedalen 05.07.1913 4 Sigurd Kristoffersen [Pladsen] Ådal 1893 Anne Halsteinsdtr [Storrustehuset] SA 1892
Lekkje Ø S Klok 7 Hegge 30.08.1913 9 Knut Syversen Næss NA 1882 Frida Marie Agerup [Heggenes f.Kristiania] Uranienborg 1890
Lekkje N Aurdal K12 Aurdal 16.09.1913 13 Arvid Arnulf Olsen Kristiania 1892 Maria Amalie Eriksdtr Rud NA 1886
Lekkje S Aurdal K10 Reinli 13.10.1911 0 Eilert Gerhard Schanke Rennesøy 1892 Tøren Nilsdtr Fremgaard SA 1889
Lekkje S Aurdal K17 Hedalen 01.01.1914 1 Anders Andersen [Ruste] SA 1882 Johanne Haugebraaten Ådal 1884
Lekkje     11.01.1914 2 Andreas Hansen [Bergli] ØS 1886 Solveig Sofie Johanne Jensen Kristiania 1891
Lekkje N Aurdal K12 Aurdal 15.03.1914 3 Syver Larsen Snipsand [Rustadsveen] Ringsaker 1895 Sigrid Olsdtr Svennæshaugen NA 1889
Lekkje S Aurdal K10 Reinli 08.04.1914 1 Svein Ingvald Klaussen Søyland Lye(Gjesdal) 1875 Anna Mikkelsdtr Bang SA 1884
Lekkje S Aurdal K17 Hedalen 04.07.1914 4 Torkel Larsen [Vikereie] Ådal  1896 Anne Kristine Hansdtr [Høgloft] SA 1893
Lekkje N Aurdal M16 Svenes 07.08.1914 0 Tollev Olsen Hodne Myking i Lindås 1884 Kari Larsdtr Rime NA 1890
Lekkje Ø S Klok 7 Hegge 20.09.1914 0 Lars Mikkelsen Bilden Brandbu 1892 Guri Nilsdtr Vold [Bustebakke] ØS 1891
Lekkje N Aurdal K12 Aurdal 16.10.1914 16 Peter Hansen Slette Søndre Land 1891 Ingebjørg Olafsdtr Granli ØS 1889
Lekkje S Aurdal K17 Hedalen 26.10.1914 6 Osvald Olsen [Fosholm] Ådal 1891 Gunhild Halsteinsdtr [Fosholt] SA 1889
Lekkje N Aurdal K12 Aurdal 21.12.1914 23 Elling Ellingsen Hovda Gol 1880 Anne Endresdtr Dokken NA 1889
Lekkje Høre Klok 7 Høre 07.03.1915 1 Hendrik Johannesen Gram Lærdal 1894 Marit Andersdatter Skjefte V 1891
Lekkje Vang Klok 6 Vang 09.04.1915 1 Nils Helgesen Flaten V 1886 Ingeborg Olsdtr Lysne Lærdal 1890
Lekkje S Aurdal K9 Bagn 10.04.1915 3 Sigurd Olsen Østre Toten 1887 Thora Antonsdtr Langødegaard SA 1889
Lekkje S Aurdal K10 Reinli 30.04.1915 0 Hans Andersen Solbakken Ådal 1879 Anne Sofie Nylænde SA 1887
Lekkje Høre Klok 7 Høre 18.06.1915 2 Ingvald Hansen Sæter Torpa 1881 Jørand Olsdatter Bergli V 1889
Lekkje N Aurdal K12 Aurdal 21.09.1915 0 ek. Ole Knutsen Lillevik Veøy 1868 Marie Knutsdtr Berg NA 1887
Lekkje S Aurdal K9 Bagn 04.10.1915 9 Otto Thoralf** Diserud NA, oph Kraa. 1886 Borghild Lykken Kristiania 1889
Lekkje S Aurdal K9 Bagn 29.12.1915 13 Rolf Eriksen Lier 1892 Gunhild Eriksdatr. Jopladsen SA 1893
Lekkje N Aurdal K12 Aurdal 30.12.1915 19 Ole Amundsen Øverset NA 1885 Margit Olsdtr Bergene Gol 1889
Lekkje Høre Klok 7 Høre 20.01.1917 0 Johannes Nilsen Hagastuen Torpa 1886 Anne Olsdtr Helle V 1894
Lekkje S Aurdal K9 Bagn 25.03.1916 3 Gustav Adolf Fredriksen (Darell) Søndre Land 1892 Anne Marie Olsdtr Hesjadalen SA 1895
Lekkje S Aurdal K17 Hedalen 27.03.1916 0 Ole Johannesen Trageton Hol, Hallingdal 1878 Inger Gundersdtr [Brunbakke] SA 1883
Lekkje S Aurdal K9 Bagn 19.04.1916 5 Emil Edvardsen Mellem Sør-Odal 1888 Gunhild Halvorsdtr Leitet SA 1891
Lekkje S Aurdal K9 Bagn 02.05.1916 6 Thorvald Nilsen Vestre Toten 1889 Guri Antonsdtr Skalet SA 1888
Lekkje     14.06.1916 2 ek. Knud Olsen Melbybraaten ØS 1853 ek. Oline Kristiansdtr Hovi(bakken) Nes prestegjeld 1854
Lekkje Vang Klok 6 Vang 09.09.1916 1 Mads Jørgensen Wangensten V 1888 ek. Magdalene Arnesen Bergen 1889
Lekkje Ø S Klok 7 Hegge 30.10.1916 0 Ole Svartshol Bratlien [Vardal] Nes, Hedmark 1893 Marit Nilsdtr [Okshovd] ØS 1888
Lekkje N Aurdal K12 Aurdal 04.11.1906 6 ek. Torleif Syversen Strand NA 1874 Sofie Petrine Berntsdtr Eide Selje, Nordfjord 1888
Lekkje N Aurdal K12 Aurdal 16.01.1917 1 Rudolf Larsen Nettum Østre Toten 1893 Inga Knutsdtr Moen NA 1894
Lekkje N Aurdal K12 Aurdal 27.01.1917 2 ek. Ole Johannessen Halden NA 1879 Anne Bjørnsdtr Johannesdalen Gol 1876
Lekkje S Aurdal K 8 Begnadalen 07.02.1917 1 Petter Olsen Enderud Søndre Land 1896 Olea Torkelsdtr [Ruste] SA 1898
Lekkje N Aurdal M16 Svenes 28.02.1917 1 Jon Johansen Søndrol (oph. Kristiania) V [Kristiania] 1893 Julie Olsen Nittedal 1897
Lekkje N Aurdal K12 Aurdal 16.06.1917 7 Kolbjørn Olsen Sand NA 1891 Borghild Sofie Olsdtr Skjeslien Gran 1889
Lekkje N Aurdal K12 Aurdal 07.07.1917 9 Bjarne Olsen Reitan Haugesund 1893 Marit Jensdtr Nordstad NA 1888
Lekkje N Aurdal K12 Aurdal 14.07.1914 10 Olav Harald Lund Ringsaker 1884 Gudrun Fosheim NA 1894
Lekkje     30.10.1906 0 Gustav Olsen Slaatsveen Nordre Land* 1895 Marit Nilsdatter Kolstad ØS 1891
Lekkje N Aurdal K12 Aurdal 10.11.1917 12 Robert Jakob Dalmann Nössemark, Sverige 1974 Anne Knutsdtr Belgum NA 1898
Lekkje S Aurdal K17 Hedalen 27.01.1918 1 Torvald Olsen [Kornbråten] SA 1881 Anna Larsen Brekke Ådal (Modum?) 1893
Lekkje     01.04.1918 1 Bernt Johansen Østby Snertingdal 1898 Hrlga Hansdtr Prestrud ØS 1898
Lekkje N Aurdal K12 Aurdal 06.04.1918 4 Arne Helgesen Brænna NA 1895 Jenny Pauline Olsen Sel, Gudbrand. 1895
Lekkje N Aurdal K12 Aurdal 26.06.1918 11 ek. Edvard Weimoth Skoger 1850 Albertine Marie Hammerstad Østre Toten 1876
Lekkje N Aurdal K12 Aurdal 28.06.1918 12 Olav Henriksen Dybsjord Hol, Hallingdal 1892 Kari Torbjørnsdtr Tragethon Hol, Hallingdal 1886
Lekkje N Aurdal M17 Ulnes 21.07.1918 1 Ottar Aashamar Selje 1887 Ruth Knudsen Horten 1896
Lekkje S Aurdal K 8 Begnadalen 11.09.1918 1 Wilhelm Johansen Värmland, Sverige 1886 Kari Gulsrud SA 1889
Lekkje S Aurdal K9 Bagn 08.10.1918 7 Ole Olsen Urberg E  1887 Elise Bredesdatter Næs Gran(Brandbu) 1887
Lekkje     04.11.1918 3 Marthin Marthinsen Halmrasteiet Søndre Land 1892 Klara Nilsdtr Myrvang ØS 1899
Lekkje N Aurdal K12 Aurdal 11.11.1918 0 Karl Pedersen Stenshagen Østre Gausdal 1896 Marie Kristiansdtr Bjørnstad NA 1895
Lekkje Ø S Klok 7 Hegge 08.12.1918 0 Lars Kjeldseth Tingvoll 29/6-1888 Anna Dahle ØS 15/1-1878
Lekkje Høre Klok 7 Høre 28.11.1918 0 Jens Johansen Sæteråsen Elverum 1898 Anna Albertsdtr Kvismo V 1901
Lekkje Vang Klok 12 Vang 15.04.1919 1 Knut Gulliksen Gram Lærdal 1888 Marit Olsdtr Sørbu V 1873
Lekkje N Aurdal K12 Aurdal 19.04.1919 3 Sigurd Toresen Melum NA 1896 Amanda Alfredsdtr Øiom Nordre Land 1896
Lekkje S Aurdal K9 Bagn 27.05.1919 2 Anton Aamot E 1893 Klara Knutsen Søndre Land 1900
Lekkje     13.06.1919 2 Knut Arnesen Ulsaker Hemsedal 20/10/1893 Anne Olsdatter Hovi(Skogen) ØS 1885
Lekkje Vang Klok 12 Vang 26.06.1919 0 Oluf Randinius Pedersen Skien 1885 Thea Marie Leine V 1892
Lekkje Ø S Klok 7 Hegge 18.07.1919 3 Even Hansen Skjellerud Vestre Toten 22/9-1888 Ragna Olsdatter Bergene ØS 1893
Lekkje N Aurdal M16 Svenes 26.08.1919 0 Hans Kolbeinsen Skaare Stryn 1876 Marit Østensdatter Rolandsgaard ØS 1893
Lekkje N Aurdal K12 Aurdal 16.09.1919 10 Leif Meinich Olsen Kristiania 1890 Maren Astrid Eeg Aker 1891
Lekkje N Aurdal M17 Ulnes 26.09.1919 0 Jørgen Henriksen Gudheim NA 1886 Helga Steinsdatr Flaata Nore 1890
Lekkje S Aurdal K9 Bagn 15.10.1919 13 Gudbrand Øverby Kampen, Kristiania 1886 Sigrid Tronrud SA 1894
Lekkje S Aurdal K9 Bagn 16.10.1919 10 Kasper Glæserud Vestre Toten 1890 Anna Klosbøle (Kirkeberg) SA 1897
Lekkje S Aurdal K9 Bagn 03.01.1920 1 Thor Aslaksen Tronrud SA 1892 Ragnhild Sollien Nordre Land 1897
Lekkje N Aurdal K12 Aurdal 17.01.1920 2 Hans Reidar Sørensen Glemmen 1884 Hilma Haganes NA 1893
Lekkje N Aurdal K12 Aurdal 05.02.1920 13 Alfred Larsen Kristiania 1896 Olava Eriksdtr Noraker NA 1876
Lekkje     09.02.1920 3 Karl Martin Olsen Eidsberg 11/8/1896 Anna Kolstadmyren ØS 1900
Lekkje S Aurdal K9 Bagn 28.02.1920 4 Einar Thorsrud SA 1889 Esther Olsen Drammen 1898
Lekkje     03.03.1920 5 Nils Larsen Lap Vefsn 11/2/1885 Karoline Gudbrandsdte Melby ØS 1876
Lekkje N Aurdal K12 Aurdal 19.03.1920 14 Guttorm Guttormsen Guttormsgard Nore 1887 Anne Engebretsdtr Landmark NA 1890
Lekkje N Aurdal K12 Aurdal 22.05.1920 8 Kristoffer Kristiansen Eng Vestre Toten 1895 Ragna Knutsdtr Belgum NA 1901
Lekkje S Aurdal K 8 Begnadalen 07.06.1920 1 Sverre Hasvold Kristiania 1889 Marie Sørum SA 1893
Lekkje N Aurdal K12 Aurdal 24.06.1920 12 Karl Verner Samuelsen Haaby, Sverige 1879 Johanne Karine Engebretsdatter Skogen NA 1881
Lekkje S Aurdal K9 Bagn 14.07.1920 9 Sverre Nøkleby Vardal 1896 Johanne Hovda E 1897
Lekkje S Aurdal K17 Hedalen 27.07.1920 0 Hans Iversen Løkka Ådal 1884 Gjertrud Olsdtr [Gjermundsplassen] SA 1886
Lekkje Ø S Klok 7 Hegge 28.09.1920 0 Kristian Iversen Haugen Nord Fron 1883 Kari Bruhaugen Sel 1882
Lekkje S Aurdal K 8 Begnadalen 09.10.1920 4 Jens Petter Haadem Kristiania 1887 Inga Garthus SA 1890
Lekkje Vang Klok 12 Vang 01.12.1920 5 Nils Olsen Steile V 1873 Anna Andersdatter Lærdal 1898
Lekkje S Aurdal K9 Bagn 30.04.1921 5 Johan Alfred Petersen Nordre Land 1889 Guri Nilsen Sveriplass SA 1891
Lekkje S Aurdal K9 Bagn 16.06.1921 6 ek. Johan Hagene SA 1860 ek. Anne Bakkene Lunner 1869
Lekkje S Aurdal K17 Hedalen 18.06.1921 0 Jens Jørgen Paulsen Norderhov 1898 Ragna Aasli SA 1898
Lekkje S Aurdal K9 Bagn 18.06.1921 7 Kristoffer Rogstad Vang, Hedmark 1880 Kari Øvergaard SA 1881
Lekkje     21.09.1921 1 Olaf Olsen Skjølås Østre Toten 25/2-1888 ek. Hedvig Sofie Rogne ØS 15/4/1893
Lekkje S Aurdal K9 Bagn 14.10.1921 8 Kristian Kristoffersen Bratsveen Biri (Snertingdal) 1880 Johanne Jensen Elton Nordre Land 1898
Lekkje Ø S Klok 7 Hegge 10.05.1922 0 Nils Johannesen Sørbo ØS 1894 ek. Mathilde Sofie Rudi Eidsberg 26/12-1891
Lekkje S Aurdal K9 Bagn 03.06.1922 3 Olaf Fjeld E 1892 Berte Sollien Nordre Land 1898
Lekkje Vang Klok 12 Vang 26.08.1922 0 Trond Andersen Hoffart Modum 1894 Anna Anfinsdat Hermundstad V 1899
Lekkje S Aurdal K9 Bagn 27.09.1922 0 Arne Eikelid Gol 1897 Kari Throndrud SA 1894
Lekkje Vang Klok 12 Vang 31.10.1922 0 Ove Åstad V 1895 Unni Kvamme Lærdal 1899
Lekkje Vang Klok 12 Vang 07.11.1922 2 Kristian Martinsen Kolbjørnshus N. Land 1900 Anna Olsdatter Viken V 1902
Lekkje Vang Klok 12 Vang 1923 5 Ole Olsen Kvamme Lærdal 1896 Marit Johnsdtr Flaten V 1897
Lekkje S Aurdal K9 Bagn 10.02.1923 0 Torvald Øimoen Ådal 1893 Sigrid Kvaalshaugen SA 1898
Lekkje S Aurdal K10 Reinli 13.03.1926 2 Sverre Torvaldsen Bråten Sandsvær 1903 Kari Olsdatter Song SA 1907
Lekkje S Aurdal K9 Bagn 22.05.1923 0 Ole Kristian Løkken Kristiania 1897 Inger Marie Dølven SA 1899
Lekkje S Aurdal K9 Bagn 10.06.1923 3 Martin Olsen Rundbråten SA   Margit Nilsdatt Finøien Ådal [*1904]
Lekkje S Aurdal K9 Bagn 23.06.1923 4 Karl Evensen Biri 1893 Anna Bakkene SA 1896
Lekkje Høre Klok 7 Høre 27.06.1923 1 Gustav Johan Olsen Bergen 1899 Gjertrud Eivindsdtr Myhre V 1899
Lekkje S Aurdal K10 Reinli 30.06.1923 3 Thomas Hæreid Årdal 1899 Dortea Westerheim SA 1901
Lekkje S Aurdal K9 Bagn 31.06.1923 0 Kristoffer Gjellum Røyken 1882 Magnhild Thorsrud SA 1895
Lekkje Vang Klok 12 Vang 04.08.1923 4 Ole Lindsheim Skjåk 1892 Arnbjørg Ellingbø V 1892
Lekkje Ø S Klok 7 Hegge 28.10.1923 10 Mons Bruhjell Avaldsnes 27/9-1898 Marit E Kjøk ØS 28/10-1905
Lekkje S Aurdal K9 Bagn 03.11.1923 7 Anton Olofsen Odden SA 1899 Jenny Karoline Hovde Ådal 1905
Lekkje S Aurdal K9 Bagn 03.11.1923 8 Knut Arnesen Haslene SA 1898